+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Landing page для магазину систем відеоспостереження

Веб-студія Портфоліо Landing page для магазину систем відеоспостереження

Landing page – це сторінка, що продає, вона повинна містити вичерпну інформацію про діяльність компанії та спонукати відвідувача скористатися її послугами.

Маркетингова стратегія створення сайту

Розробляючи сторінку, що продає, для компанії «Bezpeca», ми акцентували увагу на основних перевагах фірми, які виділяють її серед конкурентів. За допомогою схематичних зображень з підзаголовками, ми на самому початку сторінки розповіли клієнту про те, що «Bezpeca» виконує встановлення сучасних систем відеоспостереження в день звернення, здійснює всі супутні роботи «під ключ» і має широкий асортимент товарів, подивитися і перевірити роботу яких можна у демонстраційному залі. У нижньому блоці сторінки потенційний покупець знайомиться з усіма перевагами докладніше і бачить кінцевий результат установки систем відеоспостереження на компактно розміщених клікабельних фото. Все це мотивує відвідувача на виконання основної мети сторінки, що продає, – купівлі товарів та послуг.

У процесі роботи над лендингом ми виділили основну цільову аудиторію у даній ніші – це власники приватної власності, які хочуть підвищити безпеку та контрольованість своєї території. Щоб привернути увагу ділової людини, ми застосували на сторінці контрастність, пропрацювали юзабіліті сайту та виклали інформацію у компактні блоки. В результаті сторінка не виглядає перенавантаженою, а вийшла легкою для сприйняття і дозволяє швидко знайти необхідну інформацію. Кожен інформативний блок лендингу включає точку захоплення відвідувача – кнопку замовлення товару, зворотну форму, кнопку для замовлення безкоштовної консультації. У вигляді списку розміщено інформацію про переваги встановлення систем відеоспостереження, а як додаткова мотивація спрацьовує акційна пропозиція від компанії.

Розробка дизайну

Дизайнерське рішення для лендінгу – легкі та чисті кольори, контрастні акценти, класичний діловий стиль. Фонові зображення систем відеоспостереження розповідають відвідувачу про товар, що рекламується, ще до прочитання тексту. Багато якісних фотознімків встановленого обладнання зацікавлюють покупця і формують позитивне уявлення про майбутнє придбання.

Лендинг для систем видеонаблюдения первый экран
Камеры видеонаблюдения продажа через лендинг пейдж
Лендинг для систем видеонаблюдения первый экран
Камеры видеонаблюдения продажа через лендинг пейдж

Програмна частина сайту

Адаптивний тип верстки сайту є запорукою коректного відображення всіх блоків сторінки на планшетах та мобільних пристроях. Сайт відкривається коректно за допомогою будь-якого популярного браузера, однаково якісно на будь-якій операційній системі – IOS, Windows, Android. На платформі WordPress сторінка легко редагується та доповнюється новою інформацією.

Сайт під ключ для компанії «Bezpeca» містить велику кількість ілюстрованої інформації про фірму та її послуги, компактно розміщену в окремих блоках. Частина інформації відображається, коли курсор наводиться на зображення. Для зручного перегляду товарів задіяний слайдер. А місцезнаходження підприємства ілюструє розташована в нижньому блоці сторінки карта.

 

Сайт: bezpeca.kiev.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму