+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Landing page для хостелу Light Life

Веб-студія Портфоліо Landing page для хостелу Light Life

LightLife Hostel – це затишні номери в центрі Києва з комфортними умовами та демократичними цінами на проживання. Крім зручного розташування, хостел забезпечує своїх клієнтів всіма елементарними зручностями та виконує цілу низку додаткових послуг, таких як трансфер, зберігання багажу, замовлення їжі та багато іншого. Щоб гідно презентувати хостел та залучити нових клієнтів, ми розробили landing page із сучасним дизайном, що демонструє статус та престижність фірми.

Підсумком нашої роботи став односторінковий сайт, в якому продумано все до дрібниць – від фонових картинок до іконок та анімацій, покликаних вразити клієнта, викликати довіру та бажання скористатися послугами хостелу.

Маркетингова концепція

Сайт орієнтований на молодих людей, для яких актуальні подібні послуги та які планують ділове відрядження, на туристів, іноземців. Для останньої категорії реалізовано англомовну версію лендингу. Головною перевагою для клієнтів є зручність користування сайтом: інформація структурована, розділена на смислові блоки, подана у зручній формі у супроводі відповідних іконок. Відвідавши сайт, клієнт може ознайомитися з видами номерів, зручностями кожного з них та конкретною вартістю. Докладно розказано про те, як дістатися хостелу за допомогою громадського транспорту. Блок «Поруч із нами» є орієнтиром для клієнта, інформуючи про розташування номерів поблизу культурних, продовольчих та транспортних об’єктів міста. Точками захоплення клієнта є вікна з формою зворотного зв’язку, які викликаються натисканням на кнопки «Забронювати», «Замовити дзвінок», «Напишіть нам». Заповнення форми вимагає від відвідувача мінімум зусиль: необхідно ввести тільки ім’я та номер телефону.

Особливості дизайну

Односторінковий сайт світлий, просторий, не перенасичений інформацією. Яскраві кольори в контрасті зі спокійною гамою кольорів служать для виділення важливої ​​інформації. Перевага віддана блакитному кольору, який формує у відвідувача довіру та позитивне ставлення. Лендінг виконаний у стилі лофт, для якого характерні чіткість та геометризм форм, стриманість та лаконічність. На сайті є багато яскравих красивих зображень, оригінальних іконок. Застосовано анімаційні ефекти з набору animate.css та анімоване svg.

Описания номеров на сайте хостела
Услуги на сайте хостела
Описания номеров на сайте хостела
Услуги на сайте хостела

Програмна частина

Адаптивна верстка сайту дозволяє переглядати сторінку на мобільних пристроях та планшетах, сучасних екранах з високою роздільною здатністю. Розробка сайтів, які зручно переглядаються через смартфон і планшет, – це завжди вигідна інвестиція для будь-якого бізнесу, що прагне залучення великого потоку клієнтів.

light life adaptive Landing page для хостелу Light Life

Відкрити сторінку, що продає, можна за допомогою будь-якого з популярних браузерів. Інтеграція з платформою WordPress реалізована для зручного керування інформацією на сайті та отримання повідомлень на пошту. Для відображення кожного окремого інформаційного блоку на висоту вікна ми використовували повносторінковий скрипт, щоб сконцентрувати увагу клієнта.

Сайт: lightlife-hostel.kiev.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму