+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа»

Веб-студія Портфоліо Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа»

ТОВ «Сізіс Медіа» займається створенням та підтримкою web/app, а також іншими завданнями на стику IT та маркетингу. У їхніх послугах зацікавлений переважно бізнес. І в рамках розвитку компанія звернулася до нас із запитом на розробку лендингу для збору заявок та звернень. Сторінка спочатку планувалася як конверсійна платформа– людина приходить від реклами, вивчає інформацію та заповнює форму або звертається безпосередньо за контактними даними. Від цього ми й відштовхувалися, коли обговорювали ідею дизайну та функціональність landing page для Sizis Media.

Бізнес-завдання сайту «Сізіс Медіа»

Двомовний сайт українською та англійською мовами одночасно розрахований і на україномовну та на англомовну аудиторію. При цьому його основне завдання – конвертувати трафік у заявки. Заявки з форми, розміщеної на одному з екранів лендинга, передаються безпосередньо менеджеру клієнта через внутрішню CRM. Надалі планується глибша інтеграція та розширення можливостей сайту. Але вже на даному етапі він відмінно інтегрований у систему залучення клієнтів ТОВ «Сізіс Медіа» і дає хорошу конверсію трафіку із систем контекстної реклами та соціальних мереж.

Робота над проектом «Сізіс Медіа»

Для клієнта було важливо розробити сайт за короткі терміни, тому ми максимально оптимізували підхід і після узгодження технічного завдання розпочали роботу над користувальницькою та адміністративною частинами сайту одночасно.

Дизайнер створив прототип сайту. При цьому, навіть з урахуванням орієнтації сайту на аудиторію b2b, первинною була обрана саме мобільна версія. Навіть у такій галузі, як аутсорсинг маркетингових та IT послуг, переважають переходи на сайти саме з мобільних пристроїв: смартфонів та планшетів. І ми в BUSINESS SITE завжди враховуємо це і дотримуємося принципу mobile first.

Коли прототип затвердили та закінчили роботу над дизайном, верстальник та програміст зібрали першу версію лендингу. Після тестів та доопрацювань, сайт був готовий, причому, за словами клієнта, за термінами перевершили очікування. Презентація пройшла успішно – сторінка має чудовий потенціал, якщо стабільно надходитиме трафік.

Сайт: sizismedia.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму