+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс

Веб-студія Портфоліо Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс

Від представництва німецької фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах в Україні надійшов запит на розробку двомовних (українська та російська) landing page для кількох препаратів. Один з них – препарат від кашлю в сиропі та краплях Геделикс. Німецька фармацевтична компанія Кревель Мойзельбах названа на честь свого засновника – аптекаря Августа Кревеля з містечка Кельн, яке в 1893 створив підприємство Апотекер Кревель енд Ко. В 1922 управління підприємством взяв на себе Др.філ. Ернст Георг Бланк, запустивши промислове виробництво препарату “Анальгіт”.

Що було важливим замовнику в новому landing page?

  • Оформлення блоків, форм зворотного зв’язку, переходу до онлайн замовлення у стилі мінімалізм із додаванням мальованого стилю.
  • Використання корпоративного стилю фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах у створенні структури та графіки для посадкової сторінки.
  • Дотримання законодавчих норм України та інформування про це на сторінці.

До звернення у веб-студію Business Site замовник не мав лендингів під даний препарат (була тільки бізнес-сторінка в Facebook).

Запуск рекламних кампаній у Facebook та Instagram паралельно зі створенням landing page

SMM-фахівець та дизайнер веб-студії Business Site за запитом замовника підготували банери та запустили рекламні кампанії для препарату Геделикс у Facebook та Instagram. Також було виконано роботи з текстового та графічного оформлення шапок профілів у соціальних мережах, підготовлено аватарки.

 

Розробка landing page за принципом Mobile First

Паралельно з оформленням сторінок соціальних мереж для препарату та запуском таргетованої реклами, наша команда розпочала розробку посадкової сторінки.

Перше, що зробив наш дизайнер, розробив прототип лендингу з адаптацією для смартфонів. Після затвердження прототипу та верстки мобільної версії була створена адаптивна верстка під стаціонарні комп’ютери, планшети з можливістю вертикального та горизонтального відображення на пристроях.

Важливо: препарат від кашлю Геделикс відноситься до препаратів О.Т.С. групи, що допускає продаж без рецепта. Також, згідно із законодавством України, для реклами медичних препаратів обов’язковий текстовий супровід: “Свмолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я”, що було враховано у розробці дизайну та верстці. Напис займає 15% екрана на будь-якому пристрої та при переміщенні по сторінці вгору-вниз, незмінно залишається помітним.

Особливості розробки дизайну для посадкової сторінки

Дизайнер веб-студії Business Site використовував при розробці сторінки корпоративні кольори компанії, а також зображення упаковки препарату та намальованого персонажа.

Так як препарат представлений у формі крапель та сиропу, на сторінці поділ реалізовано перемикачами між варіантами, без потреби переходити до підрозділу з головної. Опція “Завантажити інструкцію” продубльована під описом кожної форми випуску і відкривається окремим файлом у новому вікні. Так у користувача немає потреби йти з головної в інші розділи і немає вікна, яке б перешкоджало подальшому перегляду інформації про препарат безпосередньо на лендингу. Для швидкого повернення вгору сторінки в нижньому правому куті розміщена стрілка “догори”.

При натисканні на кнопку “Задати запитання”, яка розміщена в шапці лендингу, відкривається Pop-Up (спливаюче) вікно. Також форма зворотного зв’язку продубльована у статичному вигляді у футері сторінки. У футер додані переходи на сторінки соціальних мереж препарату Геделикс.

Програмування посадкової сторінки

Лендинг розміщено на CMS WordPress. Понад 75 мільйонів сайтів у світі розміщено саме на цій платформі, як максимально адаптивна, проста для внесення змін на сайт та додавання товарів (для інтернет-магазинів).

Більше про особливості роботи нашої команди над landing page можна дізнатися тут.

Сайт: hedelix.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму