+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс

Веб-студія Портфоліо Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс

Від представництва німецької фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах в Україні надійшов запит на розробку двомовних (українська та російська) landing page для кількох препаратів. Один з них – препарат від кашлю в сиропі та краплях Геделикс. Німецька фармацевтична компанія Кревель Мойзельбах названа на честь свого засновника – аптекаря Августа Кревеля з містечка Кельн, яке в 1893 створив підприємство Апотекер Кревель енд Ко. В 1922 управління підприємством взяв на себе Др.філ. Ернст Георг Бланк, запустивши промислове виробництво препарату “Анальгіт”.

Що було важливим замовнику в новому landing page?

 • Оформлення блоків, форм зворотного зв’язку, переходу до онлайн замовлення у стилі мінімалізм із додаванням мальованого стилю.
 • Використання корпоративного стилю фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах у створенні структури та графіки для посадкової сторінки.
 • Дотримання законодавчих норм України та інформування про це на сторінці.

До звернення у веб-студію Business Site замовник не мав лендингів під даний препарат (була тільки бізнес-сторінка в Facebook).

Запуск рекламних кампаній у Facebook та Instagram паралельно зі створенням landing page

SMM-фахівець та дизайнер веб-студії Business Site за запитом замовника підготували банери та запустили рекламні кампанії для препарату Геделикс у Facebook та Instagram. Також було виконано роботи з текстового та графічного оформлення шапок профілів у соціальних мережах, підготовлено аватарки.

 

Розробка landing page за принципом Mobile First

Паралельно з оформленням сторінок соціальних мереж для препарату та запуском таргетованої реклами, наша команда розпочала розробку посадкової сторінки.

Перше, що зробив наш дизайнер, розробив прототип лендингу з адаптацією для смартфонів. Після затвердження прототипу та верстки мобільної версії була створена адаптивна верстка під стаціонарні комп’ютери, планшети з можливістю вертикального та горизонтального відображення на пристроях.

Важливо: препарат від кашлю Геделикс відноситься до препаратів О.Т.С. групи, що допускає продаж без рецепта. Також, згідно із законодавством України, для реклами медичних препаратів обов’язковий текстовий супровід: “Свмолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я”, що було враховано у розробці дизайну та верстці. Напис займає 15% екрана на будь-якому пристрої та при переміщенні по сторінці вгору-вниз, незмінно залишається помітним.

Особливості розробки дизайну для посадкової сторінки

Дизайнер веб-студії Business Site використовував при розробці сторінки корпоративні кольори компанії, а також зображення упаковки препарату та намальованого персонажа.

Так як препарат представлений у формі крапель та сиропу, на сторінці поділ реалізовано перемикачами між варіантами, без потреби переходити до підрозділу з головної. Опція “Завантажити інструкцію” продубльована під описом кожної форми випуску і відкривається окремим файлом у новому вікні. Так у користувача немає потреби йти з головної в інші розділи і немає вікна, яке б перешкоджало подальшому перегляду інформації про препарат безпосередньо на лендингу. Для швидкого повернення вгору сторінки в нижньому правому куті розміщена стрілка “догори”.

При натисканні на кнопку “Задати запитання”, яка розміщена в шапці лендингу, відкривається Pop-Up (спливаюче) вікно. Також форма зворотного зв’язку продубльована у статичному вигляді у футері сторінки. У футер додані переходи на сторінки соціальних мереж препарату Геделикс.

Програмування посадкової сторінки

Лендинг розміщено на CMS WordPress. Понад 75 мільйонів сайтів у світі розміщено саме на цій платформі, як максимально адаптивна, проста для внесення змін на сайт та додавання товарів (для інтернет-магазинів).

Більше про особливості роботи нашої команди над landing page можна дізнатися тут.

Сайт: hedelix.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму