+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка landing page для виробника товарів військового призначення “Асман-Тенгрі” в Киргизії

Веб-студія Портфоліо Розробка landing page для виробника товарів військового призначення “Асман-Тенгрі” в Киргизії

ЗАТ “Асман-Тенгрі” – ліцензована державним комітетом у справах оборони компанія з міста Бішкек (Киргизька Республіка). Основні напрямки діяльності: розробка, реалізація та виробництво товарів військового призначення для оборонних цілей у Киргизстані, країнах Африки та Середньої Азії.

З яким запитом до Business Site звернувся замовник?

Розробити лаконічний односторінковий сайт, який стане онлайн-візиткою компанії для демонстрації діяльності та комунікації з партнерами.

Як ми реалізовували проект?

Над розробкою landing page працювала команда веб-студії Business Site: менеджер проекту, верстальник, програміст, копірайтер, тестувальник.

 

Особливості розробки дизайну

Для односторінкового сайту було обрано глибокий зелений, чорний і білий кольори, які найчастіше асоціюються з військовою та близькою до військової тематики. Перед розробкою фінального макету сайту був розроблений прототип, що дозволило обговорити із замовником особливості структури майбутнього сайту, розміщення кнопок, форми зворотного зв’язку, колірну гаму та затвердити кожен окремий пункт. Оскільки односторінковий сайт відрізняється лаконічністю та мінімалізмом, наш дизайнер розмістив одну форму зв’язку, до якої можна перейти або при скролінгу з головної, або натиснувши кнопку в шапці “Зв’язатися з нами”.

Особливості текстового наповнення

Як і в розробці дизайну, текстове наповнення лендінгу мінімалістичне. Текст “Про компанію” та контактні дані – основне, що хочуть бачити партнери, потенційно зацікавлені у розробці та виробництві військового обладнання чи техніки.

Важливе доповнення

Текст копірайтера нашої студії супроводжується фотографіями ліцензії державного зразка, сертифікату та інших дозвільних документів. Як текст, так і документи відвідувачі сайту можуть побачити на головній, не переходячи в інші розділи (що важливо з урахуванням специфіки роботи ЗАТ “Асман-Тенгрі” та портрета ЦА).

Сайт розміщений на гнучкій та простій в адаптації під будь-який запит CMS WordPress.

Який результат одержав замовник?

Команда веб-студії Business Site розробила односторінковий сайт з урахуванням усіх побажань замовника, зробивши його лаконічним, інформативним, у мінімалістичному стилі. Такий сайт – ключовий онлайн інструмент для налагодження довірчих партнерських відносин та гідна презентація компанії на міжнародному ринку.

 

Сайт: asmantengri.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму