+38 (096) 400 15 67

Розробка landing page для виробника товарів військового призначення “Асман-Тенгрі” в Киргизії

Розробка landing page для виробника товарів військового призначення “Асман-Тенгрі” в Киргизії

ЗАТ “Асман-Тенгрі” – ліцензована державним комітетом у справах оборони компанія з міста Бішкек (Киргизька Республіка). Основні напрямки діяльності: розробка, реалізація та виробництво товарів військового призначення для оборонних цілей у Киргизстані, країнах Африки та Середньої Азії.

З яким запитом до Business Site звернувся замовник?

Розробити лаконічний односторінковий сайт, який стане онлайн-візиткою компанії для демонстрації діяльності та комунікації з партнерами.

Як ми реалізовували проект?

Над розробкою landing page працювала команда веб-студії Business Site: менеджер проекту, верстальник, програміст, копірайтер, тестувальник.

 

Особливості розробки дизайну

Для односторінкового сайту було обрано глибокий зелений, чорний і білий кольори, які найчастіше асоціюються з військовою та близькою до військової тематики. Перед розробкою фінального макету сайту був розроблений прототип, що дозволило обговорити із замовником особливості структури майбутнього сайту, розміщення кнопок, форми зворотного зв’язку, колірну гаму та затвердити кожен окремий пункт. Оскільки односторінковий сайт відрізняється лаконічністю та мінімалізмом, наш дизайнер розмістив одну форму зв’язку, до якої можна перейти або при скролінгу з головної, або натиснувши кнопку в шапці “Зв’язатися з нами”.

Особливості текстового наповнення

Як і в розробці дизайну, текстове наповнення лендінгу мінімалістичне. Текст “Про компанію” та контактні дані – основне, що хочуть бачити партнери, потенційно зацікавлені у розробці та виробництві військового обладнання чи техніки.

Важливе доповнення

Текст копірайтера нашої студії супроводжується фотографіями ліцензії державного зразка, сертифікату та інших дозвільних документів. Як текст, так і документи відвідувачі сайту можуть побачити на головній, не переходячи в інші розділи (що важливо з урахуванням специфіки роботи ЗАТ “Асман-Тенгрі” та портрета ЦА).

Сайт розміщений на гнучкій та простій в адаптації під будь-який запит CMS WordPress.

Який результат одержав замовник?

Команда веб-студії Business Site розробила односторінковий сайт з урахуванням усіх побажань замовника, зробивши його лаконічним, інформативним, у мінімалістичному стилі. Такий сайт – ключовий онлайн інструмент для налагодження довірчих партнерських відносин та гідна презентація компанії на міжнародному ринку.

 

Сайт: asmantengri.com

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку