+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Налаштування системи CRM Бітрікс24

Налаштування та встановлення CRM-системи Бітрікс24 – одна з ключових послуг нашої веб-студії. В результаті налаштування CRM-системи Бітрікс24 Ваша компанія отримує контрольовану роботу з клієнтами через вбудовану IP-телефонію, картки лідів та клієнтів, завдання, облік угод та рахунків. Бітрікс24 – це провідна CRM, яку використовують понад 2 000 000 компаній у всьому світі. При її установці наша команда додатково виробляє інтеграцію всіх каналів комунікації: е-маїл, skype, viber, facebook та інші.
Також ми робимо автоматизацію бізнес-процесів компанії через СРМ Бітрікс24.
Замовити налаштування CRM

Наші клієнти

CRM-система Бітрікс24: налаштування та встановлення що являє собою?

Автоматизація бізнесу та налаштування CRM-системи Бітрікс24 – це глобальний процес, який ділиться на кілька етапів:
Аудит компанії, специфіки її діяльності, ключових показників (KPI), основних бізнес-процесів, організаційної схеми компанії та найголовніше - вивчення проблемних питань, які має вирішити CRM-система.

Вибір ліцензії CRM-системи Бітрікс24. Компанія 1С-Бітрікс надає можливість придбати ліцензію як Хмарного рішення (SaaS), так і "Коробкового" варіанта редакції. За результатами аудиту можна буде визначити найбільш підходящий тип СРМ-системи та її функціоналу.

Налаштування CRM Бітрікс24 та її окремих модулів згідно бізнес-задач та орг.схеми Вашої компанії: інтеграція заявок з Вашого сайту, інтернет-магазину, landing page, у CRM Бітрікс24; налаштування карток ліда, контакту, компанії, угоди, налаштування конструктора рахунків та комерційних пропозицій; підключення IP-телефонії.

Навчання персоналу та адміністраторів роботи в Бітрікс24, складання правил та регламентів роботи – це найважливіший процес, без якого впровадження CRM не відбудеться. Якщо Ваші співробітники не будуть користуватися CRM-системою, або робитимуть це некоректно, то час та кошти, витрачені на попередні етапи – марно!
Етапи впровадження CRM-системи Бітрікс24

Чому 50+ провідних компаній замовили налаштування CRM Бітрікс24 у нас?

01
Офіційний партнер компанії 1С-Бітрікс.
02
Фіксована ціна, ніяких прихованих платежів при впровадженні CRM системи Бітрікс24.
03
Комплексний підхід: від налаштування CRM до навчання працівників.
04
Гарантія на працездатність всіх параметрів CRM-системи.
05
Після налаштування CRM-системи Бітрікс24 саме нашою компанією Ваш бізнес гарантовано стане кращим, т.к. ми пропонуємо ринку лише те, що 100% працює у нас!
06
Сайт Вашої компанії повністю відповідатиме бізнес завданням, корпоративним стандартам і перевершить усі очікування.
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект
Прямо зараз! БЕЗКОШТОВНО
Отримайте промо-код для розширення функціоналу вашої CRM Бітрікс24

13 ЗМІН ДО КРАЩОГО, ЯКІ відбудуться з Вашим бізнесом після налаштування Бітрікс24

13
Автоматизація процесу продажу
Використання хмарної CRM системи Бітрікс24 дозволяє налаштувати автоматизацію будь-якого бізнес-процесу у Вашій компанії. Але найпопулярнішим у цьому розрізі є автоматизація продажів. Цей бізнес-процес впроваджують відразу після того, як вирішили замовити налаштування CRM. Залежно від циклів угоди у Вашій компанії, наші спеціалісти з автоматизації бізнес-процесів зможуть скласти ланцюжки автоматичних завдань для менеджерів Вашого відділу продажів, завдяки яким вони знатимуть, що їм необхідно зробити в кожній із ситуацій та зможуть якісно просувати Ваших клієнтів по вирві продажу. поки ті не приймуть рішення купити. Автоматизація продаж підвищує прибуток компанії на 45% -185%
Автоматизація бізнес-процесів компанії
12
IP-телефонія, корпоративна пошта та омніканальність
Бітрікс24 - єдина CRM-система з функцією IP-телефонії! Це дає Вашій компанії нові можливості щодо обслуговування клієнтів, організації роботи співробітників з різних офісів, а також контроль якості телефонних переговорів за рахунок їх запису та вимірювання ефективності рекламних каналів. До того ж, Битрикс24 – омніканальна система, тобто. всі повідомлення з електронної пошти, форм із сайту, чату на сайті та навіть соціальних мереж, автоматично розпізнаються системою та закріплюються за конкретним клієнтом та відповідальним за нього співробітником Вашої компанії. Ви все ще не готові запровадити Бітрікс24 у своєму бізнесі?
Налаштування телефонії в Бітрікс24
11
Облік та розвиток клієнтів
Як правило, існуючому клієнту продати у 5-7 разів простіше, ніж новому. Як і будь-яка CRM-система, Бітрікс24 дозволяє вести клієнтську базу, створюючи для кожного клієнта картку компанії, контакту, які можна пов'язувати між собою таким чином, що всі контакти стануть структурованими, будуть перебувати в єдиному інтерфейсі і не загубляться. Важливим є те, що система веде облік грошового обігу та замовлень Ваших клієнтів, а це дозволяє надавати їм статуси, (наприклад: срібний партнер, золотий партнер, VIP-клієнт) для яких можна налаштувати систему лояльності. Все це дозволяє Вашому бізнесу встановити довгострокові відносини з Вашими клієнтами!
Облік та ведення клієнтів у CRM Бітрікс24
10
База знань та проста інтеграція нових співробітників
У хмарному сервісі Бітрікс24 передбачено сховище для знань вашої компанії у вигляді Wiki. Регулярно наповнюючи Wiki Вашого Бітрікс24, ви отримаєте потужну платформу для навчання нових співробітників. І замість 6-9 місяців, інтеграція нового спеціаліста Вашої компанії відбуватиметься за 1-2 місяці!
Соціальний інтранет CRM Бітрікс24
09
Достовірні прогнози Вашої компанії
У Бітрікс24 вбудовані такі інструменти планування та прогнозування як «Діаграма Ганта», а також інтерфейс процес-барів для угод, проектів, комерційних пропозицій та рахунків. Таким чином управлінець чи власник бізнесу зможе бачити поточний стан справ у компанії та робити прогноз на найближчу перспективу.
Діаграма Ганта в CRM-системі Бітрікс24
08
Врахування ефективності кожного співробітника
Використання Бітріс24 дозволить вести облік робочого часу співробітника, автоматично створюючи табель відвідувань. Крім цього, є можливість налаштування обов'язкових щоденних чи щотижневих звітів для кожного спеціаліста Вашої компанії. Для більш детального аналізу ефективності в Бітрікс24 можна додатково замовити звіт з виконаних завдань, вирви продажів, конверсій та інше.
Завдання співробітникам в Бітрікс24
07
Аналітика ефективності роботи компанії
Інтерфейс Бітрікс24 дозволяє переглядати зведені управлінські звіти як по кожному співробітнику, так і по відділу або компанії в цілому. Таким чином, запровадивши CRM Бітрікс24, керівник може реально оцінювати поточний стан справ компанії, бачити фактичний вплив того чи іншого відділу, співробітника чи завдання на загальний результат.
Аналітика компанії CRM-системи
06
Оперативне створення індивідуальних комерційних пропозицій
Як правило, індивідуальні комерційні пропозиції, особливо у сфері послуг (будівництва, інжинірингу, архітектури, проектування, монтажу, доставки, кулінарії) займають багато часу менеджерів відділу продажів. У системі Битрикс24 існує вбудований редактор комерційних пропозицій, який дозволяє скласти КП в 5-6 разів швидше за звичайний. Також система контролює кожну створену в ній комерційну пропозицію, що виключаєте ситуації, коли менеджер з яких-небудь причин забуває надіслати його клієнту. А керівник чи власник бізнесу може бачити результат за кожною відправленою комерційною пропозицією в єдиному інтерфейсі.
Комерційні пропозиції у CRM-системі
05
Генерація рахунків та контроль оплат
Хмарна CRM Бітрікс24 дозволяє створювати шаблони рахунків з одним або декількома реквізитами Вашого підприємства та автоматично генерувати рахунки для Ваших клієнтів (українського, російського, німецького зразків) на підставі комерційних пропозицій. Також, у Бітрікс24 передбачена інтеграція з сервісами PayPal та Яндекс.Каса, що дозволяє відслідковувати платежі з більш ніж 40 платіжних систем (Visa, MasterCard, WebMoney, Яндекс Гроші та інші) в авторежимі. Ви чітко бачитимете, який саме клієнт замовив Вашу послугу або купив товар.
Рахунки в CRM-системі Бітрікс24
04
Наскрізна аналітика маркетингу
Наскрізна аналітика – це відстеження витрат та повернення інвестицій у маркетинг за допомогою кількох сервісів одночасно. Бітрікс24 легко інтегрується із системою Google Analytics, за рахунок чого можна налаштувати звіт, який показуватиме витрати на КОЖНИЙ рекламний канал та повернення інвестицій через функціонал оплачених рахунків. Таким чином, дуже легко визначити, який канал реклами наводить Вам клієнтів, а який просто витрачає бюджет.
Наскрізна аналітика в Бітрікс24
03
Автоматизовані інструменти кадрового обліку та HR
У хмарний сервіс Бітрікс24 також вбудовані інструменти кадрового обліку: картки співробітників, відпустки та лікарняні для кожного з членів команди.
Кадровий облік у Бітрікс24, співробітники, відпустки
02
Управління бізнес-процесами компанії через смартфон
CRM-система Бітрікс24 має якісний (не глючний) мобільний додаток для систем iOS та Android, в якому дублюються практично всі функції основної версії! Таким чином власник компанії, управлінці та рядові співробітники зможуть завжди перебувати на зв'язку та брати безпосередню участь у роботі компанії, навіть якщо з якихось причин знаходяться поза своїм робочим місцем!
Мобільний додаток CRM-системи Бітрікс24
01
Значно
збільшиться
прибуток!
Зростання малого та середнього бізнесу з CRM-системою Бітрікс24

Способи оплати послуг на налаштування CRM Бітрікс24

  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
  • Bitcoin, Ethereum
  • Приват24
  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
  • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

Повернення коштів, рекламації та гарантії

  • З кожним клієнтом веб-студія «Бізнес Сайт» укладає офіційний договір на надання послуг з впровадження та налаштування CRM системи Бітрікс24, в якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
  • Ми гарантуємо якість послуг відповідно до договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

Скільки спеціалістів буде задіяно в налаштуванні CRM-системи Бітрікс24

АНАЛІТИК БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Це фахівець, який допоможе структурувати та оптимізувати поточні бізнес-процеси у Вашій компанії для того, щоб їхня наступна автоматизація не призводила до збоїв та помилок.
БІТРІКС24-ПРОГРАМІСТ
Фахівець, який після того, як Ви приймете рішення замовити налаштування CRM Бітрікс24, зробить автоматизацію бізнес-процесів, пропише логіку постановки завдань, email-повідомлень, системних повідомлень і нагадувань.
СПЕЦІАЛІСТ З НАПОЛНЕННЯ БАЗ ДАНИХ
Для забезпечення коректної роботи CRM необхідно заповнення довідників, реквізитів компанії, а також товарної номенклатури та прайсів. Це все досить велика і монотонна робота, з якою професійно і з великим задоволенням справиться фахівець із наповнення баз даних.
PHP-ПРОГРАМІСТ
Незважаючи на всю гнучкість і продуманість CRM-системи Бітрікс24, бувають ситуації, коли для того чи іншого процесу потрібне втручання у вихідний код системи безпосередньо або через Rest.api, для таких ситуацій у нашій команді працює php-програміст.
СИСТЕМНИЙ АДМІНІСТРАТОР
Цей спеціаліст забезпечить взаємозв'язок Бітрікс24 зі сторонніми сервісами та приладами: корпоративною поштою, соціальними мережами, чатом сайту, а також підключить до CRM телефони для прийому дзвінків по ip-телефонії.
МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
Співробітник команди, який відповідає за комунікацію між технічними спеціалістами та замовником, а також контролює виконання зобов'язань, взятих нашою командою перед клієнтами.
Як відбувається робота
з впровадження Бітрікс24
Залежно від Ваших завдань ми підбираємо для Вас оптимальний пакет послуг та ліцензію Бітрікс24.
Складаємо та погоджуємо з Вами технічне завдання, в рамках ліцензії, яку ви вирішили купити.
Встановлюємо та налаштовуємо CRM-систему.
Налаштовуємо автоматичну управлінську звітність.
Тестуємо та усуваємо можливі баги.
Навчаємо Ваш персонал роботі із системою.
Надаємо технічну підтримку.

Ціни на налаштування CRM Бітрікс24

Ціна налаштування будь-якої CRM-системи залежить від безлічі факторів: ваших завдань, кількості співробітників в компанії, кількості філій і департаментів, рівня чіткості існуючих бізнес-процесів та іншого. Тому вартість завжди оцінюється індивідуально. Проте при оцінці ми використовуємо єдиний прозорий тариф:
$50/людино-годин роботи кожного фахівця
Ціна на розробку актуальна
до 08.12.2022

Питання-відповідь

Чи потрібна CRM, якщо у нас компанія із 5 осіб?

Звичайно потрібна! Навіть якщо 2 співробітники та один із них засновник. Т.к. навіть у невеликої компанії є кілька клієнтів, при цьому кожен з них може мати різний статус: постійний клієнт, у стадії виконання замовлення, у стадії укладання угоди, що тільки виявив інтерес.

Клієнт може бути компанією, в якій комунікація відбувається з кількома особами: директор, головний інженер, бухгалтер, менеджер із закупівель.

По кожному клієнту може бути ціла серія завдань: виставити рахунок, скласти комерційну пропозицію, провести зустріч, погодити договір, закупити товар, передзвонити та дізнатися про рішення, надіслати замовлення, підготувати акти чи накладні.

Все це можна вести в блокноті або Excel. Але ні блокнот, ні excel не нагадають про дзвінок чи e-mail. А для того, щоб дізнатися, чи виконалося завдання, керівник повинен щоразу заглядати в блокнот свого співробітника або електронну пошту.

CRM потрібна для того, щоб при зростанні клієнтської бази та оборотів компанії штат Вашої компанії, як і раніше, складався з 5 співробітників!

Чому Ви вважаєте, що після налаштування CRM-системи Бітрікс24 зросте прибуток нашої компанії?

Насамперед використання CRM Битрикс24 впливає зниження операційних витрат підприємства. Скорочення витрат – зростання прибутку.

По-друге, за рахунок оперативної звітності буде видно ефективність працівників. Таким чином, можна буде приймати обґрунтовані кадрові рішення.

Найголовніше – налаштування CRM Бітрікс24 дозволяє вивести роботу з клієнтами на дуже високий рівень та відкрити для Вашої компанії десятки нових джерел доходу!

Чому саме Бітрікс24?

Бітрікс24 – це найбільш комплексне з доступних для малого та середнього бізнесу рішення у галузі хмарних CRM та програм з управління проектами, яке підтвердило себе на досвіді понад 1 000 000 компаній у всьому світі! Якщо розглядати аналоги в даному ціновому сегменті, то в них ледве можна знайти 10% пропонованого Бітрікс24 функціоналу.

Чому Ви вважаєте, що зможете якісно налаштувати CRM Бітрікс24 у нашій компанії?

Тому що перед тим, як виділити встановлення та налаштування CRM у послугу нашої компанії, ми повністю змоделювали та автоматизували всі процеси в нашому бізнесі, а також стали партнерами компанії 1С-Бітрікс, отримавши необхідну акредитацію.
Результатом впровадження CRM Бітрікс24 в компанії «Бізнес Сайт» стало 5-кратне збільшення прибутку. При цьому вибухове зростання лояльності клієнтів.

Який принцип вашого ціноутворення?

Вартість впровадження CRM-системи Бітрікс24, як і ціна на будь-яку послугу, залежить від витраченого часу на її виконання. Тому коли ми розраховуємо вартість впровадження CRM, ми прогнозуємо витрати часу всіх фахівців, які братимуть участь у проекті. Таким чином замовнику пропонується фінальний кошторис налаштування Бітрікс24.

Чи можна "через Вас" купити ліцензію Бітрікс24 зі знижкою?

Так! Звичайно!
Телефонуйте прямо зараз – обов'язково зробимо знижку!
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму