+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інтернет-магазин канцтоварів

Веб-студія Портфоліо Інтернет-магазин канцтоварів

Маркетингова основа сайту

Компанія «Парус плюс» займається забезпеченням канцелярською та супутньою продукцією офісів, комерційних та державних організацій. До веб-студії «Бізнес Сайт» представники компанії звернулися з метою створити інтернет-магазин для оптової та роздрібної реалізації асортименту товарів від провідних виробників. Віртуальні прилавки реалізованого нами магазину наповнені різними видами паперу, офісним та шкільним приладдям, виробами для зберігання документів, штемпельною продукцією та побутовою хімією. Серед потенційних покупців цієї категорії товарів – як представники організацій та офісні керівники, так і кінцевий споживач від імені батьків школярів чи студентів. В інтересах згаданої аудиторії було застосовано сортування товарів за призначенням: письмове приладдя, офісне приладдя, шкільне приладдя тощо. На головну сторінку виведено всі категорії товарів з детальним списком підкатегорій. Для привернення уваги відвідувачів, до популярних товарів додано розділ «Хіти продажу». Новини зібрані у відповідному розділі, а спеціально оформлена передплата на розсилку дає користувачеві бонус у вигляді знижки на здійснення покупки. Загальний пошук сайту дає можливість користувачеві швидко знайти необхідний товар.

Оформлення та стиль

Колірне рішення в оформленні сайту повністю відповідає корпоративному стилю. Загальний стиль сайту – яскравий та насичений. Розробка сайтів завжди виконується з урахуванням сфери діяльності компанії, і цей магазин не став винятком із цього правила. Сайт виглядає яскравим та кольоровим, як набір канцтоварів. Перелік товарів на головній ілюстрований відповідними зображеннями, що збільшуються під час наведення курсору. Список переваг компанії доповнено відповідними іконками, що полегшують сприйняття. Контактні телефони компанії оформлені за допомогою іконок операторів мобільного зв’язку. У вигляді яскравої кнопки представлено функцію реєстрації. Привертає увагу слайдер у центрі головної сторінки, де за допомогою яскравого оформлення представлено особливості компанії. Сторінка помилки 404 ілюстрована зображенням зламаного олівця.

Категории товаров в интернет-магазине
Ассортимент товаров в интернет-магазине ПарусПлюс
Дизайн карточки товара для интернет-магазинов
каталог категорий товаров магазина канцелярии
Сенкью пейдж для интернет-магазина
404 ошибка
Категории товаров в интернет-магазине
Ассортимент товаров в интернет-магазине ПарусПлюс
Дизайн карточки товара для интернет-магазинов
каталог категорий товаров магазина канцелярии
Сенкью пейдж для интернет-магазина
404 ошибка

Функціональні можливості

Створення інтернет-магазину з адаптивним типом верстки автоматично розширює коло потенційних клієнтів. Адаптивна верстка зробила ресурс зручним для користувачів смартфонів, ноутбуків, планшетів. Сторінки сайту коректно відображаються в популярних браузерах.

parus adaptive design  Інтернет-магазин канцтоварів

Інтернет магазин під ключ реалізований на функціональній платформі 1С Бітрікс. З її допомогою реалізована можливість реєстрації та авторизації на сайті, «розумний» пошук, форма замовлення зворотнього дзвінка. У кожній категорії передбачені відповідні набори пошукових фільтрів (технічні параметри, ціна, бренд та подібні). Реалізовано сортування товарів та можливість підписки на розсилку. Адміністратор сайту може самостійно створювати акції та купони на отримання знижки.

Сайт: parusplus.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму