+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інтернет-каталог торгової марки Kelme

Веб-студія Портфоліо Інтернет-каталог торгової марки Kelme

Наш клієнт є офіційним дистриб’ютором та імпортером марки Kelme – іспанського виробника спортивного одягу, взуття, аксесуарів. Мета – популяризація бренду Kelme, продаж продукції в Україні.

Представники компанії звернулися до веб-студії Business Site з метою створення корпоративного сайту під ключ, який допоможе підвищити ефективність просування торгової марки, збільшити продажі, допоможе бізнесу стати кращим, конкурентоспроможнішим. Головне завдання – залучити до комунікації великооптових і дрібнооптових дилерів, які і продають товар кінцевому споживачеві.

Завдання проекту

Фахівцям веб-студії замовник поставив завдання розробити та запустити веб-платформу, яка б відповідала наступним вимогам:

 • створити сучасний стиль компанії, унікальний дизайн із максимальним використанням брендбука;
 • залучити нових клієнтів та партнерів;
 • збільшити ефективність продажів;
 • зробити найкращу швидкість доступу до сайту;
 • розробити функціональний та зрозумілий інтерфейс.

Створення корпоративного сайту під ключ

Корпоративний сайт створено на платформі WordPress на запит замовника. Основна його перевага – потужна система управління вмістом сайту, яка має зручну панель адміністратора та максимально спрощує управління та адміністрування.

Дизайн

Дизайнер веб-студії отримав чіткий бриф, у якому одне з найголовніших побажань замовника – максимальне використання брендбука. Наш дизайнер створив презентабельний та діловий стиль корпоративного сайту згідно вимогам. Відповідно до сучасних тенденцій веб-дизайну нами була створена чітка структура, відкрита форма зворотнього зв’язку, карта, доступ до соцмереж. Особливої уваги заслуговує каталог продукції, який радує клієнтів своєю функціональністю та простотою.

Програмна складова сайту

Застосовано адаптивну технологію верстки, за допомогою якої сторінки сайту коректно адаптуються під роздільну здатність екрану кожного користувача. За вимогами замовника, встановлено SSL-сертифікат, який не дає шахраям можливості перехопити особисті дані клієнтів: контакти, пошту, номери банківських карток та інше. Перехід з одного розділу до іншого досить швидкий, швидкість завантаження сторінок становить мінімум 90 балів.

Для залучення клієнтів із різних областей України створено двомовний сайт, який допоможе збільшити трафік ресурсу та розширити цільову аудиторію. Для кращого сприйняття сайту пошуковими системами не обійшлося без внутрішньої SEO-оптимізації, яка однозначно порадує своїх власників і значно збільшить конверсії.

Налаштування веб-аналітики

Особливу увагу заслуговує система аналітики, завдяки якій власник зможе не тільки збирати дані про взаємодії користувачів, але й дізнатися, як спрацювала остання рекламна кампанія, які внести корективи в стратегію просування бізнесу.

Результат розробки

Корпоративний сайт вийшов максимально простим для сприйняття клієнтів. Фахівці веб-студії врахували побажання замовника та впевнені, що імпортеру іспанського бренду Kelme вдасться розвинути хороший бізнес та розширити оптову клієнтську базу. Звертайтеся до веб-студії «Бізнес-Сайт» для створення гідного корпоративного сайту. Втілимо всі ваші ідеї в життя!

Сайт: kelme-sport.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму