+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм

Веб-студія Портфоліо Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм

Астрафарм – українське фармацевтичне підприємство, яке займається виробництвом популярних генериків та запатентованих лікарських препаратів, а також дієтичних добавок. Завдання компанії – забезпечення населення нашої країни доступними та високоякісними лікарськими засобами. Усі препарати відповідають міжнародним стандартам якості. Представники підприємства звернулися до веб-студії Business Site з проханням про створення для них корпоративного сайту з нуля.

Розробка сайту під ключ для компанії «Астрафарм»

Нашим спеціалістам замовник поставив завдання розробити та запустити сайт, який би відповідав таким вимогам:

 • був максимально функціональним та зрозумілим;
 • привертав увагу великої кількості клієнтів та партнерів;
 • приносив прибуток.

Для розширення цільової аудиторії, ми розробили ресурс трьома мовами (російською, українською, англійською). На ньому ми показали докладну інформацію про компанію та послуги контрактного виробництва препаратів, а також дієтичні добавки під ключ, які вона пропонує. Майбутні партнери можуть ознайомитись з перевагами співпраці з підприємством «Астрафарм» та етапами створення продукції.

Ми розмістили на сайті зручний каталог продукції компанії для фахівців-медиків з докладним описом кожного препарату, механізму його дії та можливих протипоказань. У розділі «Контакти» клієнти та партнери знайдуть телефони для зв’язку, E-mail, адресу підприємства, час роботи та карту, за якою можна легко прокласти маршрут.

Технічна складова ресурсу

Корпоративний сайт створювався на платформі WordPress. Зручна панель адміністратора дозволяє навіть непрофесіоналу контролювати, вирішувати важливі завдання та виконувати процеси, пов’язані з контентною складовою ресурсу. Наші фахівці реалізували просту та зрозумілу навігацію.

Вони виконали верстку, програмування та базову оптимізацію сайту. Один і той же вихідний HTML-код адаптується під роздільну здатність екрану кожного користувача. Сторінки відкриваються легко та швидко на всіх популярних браузерах. Усі роботи виконані з нуля та під ключ. Наша студія також надає постійну інформаційну та технічну підтримку сайту.

При розробці ресурсу ми врахували вимоги SEO, завдяки цьому він успішно просуватиметься в пошукових системах.

Якщо вам потрібно створити корпоративний сайт, звертайтесь до веб-студії Business Site, ми із задоволенням виконаємо будь-яке замовлення з урахуванням усіх побажань клієнта. Вартість нашої роботи ми постаралися зробити прийнятною та вигідною для вас.

Сайт: https://www.astrapharm.com.ua/
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму