+38 (096) 400 15 67

Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм

Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм

Астрафарм – українське фармацевтичне підприємство, яке займається виробництвом популярних генериків та запатентованих лікарських препаратів, а також дієтичних добавок. Завдання компанії – забезпечення населення нашої країни доступними та високоякісними лікарськими засобами. Усі препарати відповідають міжнародним стандартам якості. Представники підприємства звернулися до веб-студії Business Site з проханням про створення для них корпоративного сайту з нуля.

Розробка сайту під ключ для компанії «Астрафарм»

Нашим спеціалістам замовник поставив завдання розробити та запустити сайт, який би відповідав таким вимогам:

  • був максимально функціональним та зрозумілим;
  • привертав увагу великої кількості клієнтів та партнерів;
  • приносив прибуток.

Для розширення цільової аудиторії, ми розробили ресурс трьома мовами (російською, українською, англійською). На ньому ми показали докладну інформацію про компанію та послуги контрактного виробництва препаратів, а також дієтичні добавки під ключ, які вона пропонує. Майбутні партнери можуть ознайомитись з перевагами співпраці з підприємством «Астрафарм» та етапами створення продукції.

Ми розмістили на сайті зручний каталог продукції компанії для фахівців-медиків з докладним описом кожного препарату, механізму його дії та можливих протипоказань. У розділі «Контакти» клієнти та партнери знайдуть телефони для зв’язку, E-mail, адресу підприємства, час роботи та карту, за якою можна легко прокласти маршрут.

Технічна складова ресурсу

Корпоративний сайт створювався на платформі WordPress. Зручна панель адміністратора дозволяє навіть непрофесіоналу контролювати, вирішувати важливі завдання та виконувати процеси, пов’язані з контентною складовою ресурсу. Наші фахівці реалізували просту та зрозумілу навігацію.

Вони виконали верстку, програмування та базову оптимізацію сайту. Один і той же вихідний HTML-код адаптується під роздільну здатність екрану кожного користувача. Сторінки відкриваються легко та швидко на всіх популярних браузерах. Усі роботи виконані з нуля та під ключ. Наша студія також надає постійну інформаційну та технічну підтримку сайту.

При розробці ресурсу ми врахували вимоги SEO, завдяки цьому він успішно просуватиметься в пошукових системах.

Якщо вам потрібно створити корпоративний сайт, звертайтесь до веб-студії Business Site, ми із задоволенням виконаємо будь-яке замовлення з урахуванням усіх побажань клієнта. Вартість нашої роботи ми постаралися зробити прийнятною та вигідною для вас.

Сайт: www.astrapharm.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку