+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN

Реновація корпоративного сайту для SKYTOWN: редизайн, розширення функціональності, діджитал-маркетинг

Торгово-будівельна компанія SKYTOWN звернулася до нас із завданням збільшити кількість звернень потенційних клієнтів через сайт. Ми проаналізували сайт та зрозуміли, що його потрібно переробляти, інакше збільшити його комерційну ефективність не вдасться. Клієнт із висновками нашого аналітика погодився, і ми перейшли до складання технічного завдання.

Які цілі були у SKYTOWN

Представники компанії клієнта не знайомі зі специфікою діджитал ринку, тому не зовсім розуміли важливість будь-яких змін у існуючому сайті. Але після детальної консультації та презентації нашої комерційної пропозиції нам вдалося скласти поетапний план робіт з покращення маркетингової віддачі від корпоративного сайту. По суті, цілі SKYTOWN були зрозумілими:

 • Підготувати сайт до просування у пошукових системах;
 • Зробити сторінки зрозумілими та привабливими для цільової аудиторії;
 • Проробити воронку продажів для отримання максимально можливої ​​конверсії з рекламних каналів;
 • Поступово зробити сайт одним із ключових каналів залучення клієнтів.
корпоративный сайт для строительной компании пример
корпоративный сайт для строительной компании пример

Які роботи ми провели

Команда BUSINESS SITE побудувала роботу над реновацією сайту так, щоб отримати результат у мінімальні терміни без втрат у якості. Для цього першим залучили маркетолога, який на основі проведеного аналізу сформував структуру оновленого сайту, побудував кілька схем воронки продажів, підготував для фахівця з пошукового просування базу для збору семантичного ядра та інших важливих оптимізаційних робіт.

Далі у роботу включилися дизайнер та оптимізатор. Кожен у своєму напрямку займався тим, щоб конверсія реклами на оновленому сайті була якомога вищою. Для цього в оформленні були враховані нюанси UI/UX дизайну, а також SEO-оптимізована структура.

На фінальній стадії оновлений та узгоджений дизайн зверстали в тему для CMS WordPress, на якій працює сайт. CMS WordPress актуалізували, переналаштували адміністративну панель для більш комфортного адміністрування, встановили плагіни для SEO і збору даних аналітики.

Перед презентацією корпоративний сайт ретельно протестували на наявність помилок в основній та мобільній версіях. Переконавшись, що все працює, завантажили на сервер. Важливим є те, що результати змін у вигляді зростання трафіку і кількості лідів клієнт отримав буквально протягом декількох днів.

У 2021 році просто мати сайт компанії давно не достатньо. Щоб він приводив клієнтів, він має бути сучасним, інформативним, представницьким. Ми знаємо, як розробити сайт сильним маркетинговим інструментом.

Сайт: skytown.net.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму