+38 (096) 400 15 67

Корпоративний сайт для ТОВ «Прем’єр»

Корпоративний сайт для ТОВ «Прем’єр»

На замовлення ТОВ «Прем’єр» ми розробили стильний корпоративний сайт, який гідно презентує діяльність компанії та залучає нових клієнтів, ділових партнерів, відкритих до співпраці. На першій же сторінці сайту відвідувач знайомиться з переліком послуг, які пропонує ТОВ «Прем’єр»: проектування та монтаж телекомунікаційних систем, телефонії, звукових систем, бездротових мереж та систем забезпечення безпеки. Крім широкого спектру послуг, компанія має у своєму розпорядженні професійних фахівців, знання та досвід яких дозволяють виконувати весь комплекс робіт «під ключ». Престижність та професіоналізм організації підтверджені сертифікатами та ліцензіями, розміщеними у слайдері на головній сторінці.

Створення корпоративного сайту вимагає ретельного аналізу інтересів цільової аудиторії, в даному випадку це головні інженери та керівники компаній, у розпорядженні яких ще будуються або вже наявні готові об’єкти. Для них ми розмістили на сайті вичерпну інформацію про діяльність компанії, де легко орієнтуватися за допомогою докладного меню. Щоб охопити максимально широке коло клієнтів, ми реалізували сайт трьома мовами – російською, українською та англійською. Для привернення уваги клієнта, на кожній сторінці є кнопка замовлення дзвінка, натисканням якої викликається вікно з формою зворотнього зв’язку.

Стиль та оформлення

У дизайні сайту ми використовували фірмову колірну гаму логотипу компанії – синій та сірий кольори. Синій колір як основний гармоніює з напрямком діяльності компанії і добре справляється із завданням щодо формування довірчого ставлення клієнтів та впізнаваності бренду.

Щоб підкреслити географічну прив’язку до Києва, за бажанням нашого замовника, ми розмістили фото Києва у верхньому слайдері на головній та ще одне велике фото у футері. Щоб зорієнтувати відвідувача про розташування компанії в Україні, ми оформили слайдер з переліком послуг зображеннями з жовто-блакитною стрічкою. Корпоративний сайт реалізований у стриманому стилі, що демонструє серйозність та солідність компанії.

Дизайн корпоративного сайта для элекромонтажных услуг
Пример корпоративного сайта

Універсальна верстка та програмна оптимізація

Щоб зробити максимальне охоплення цільової аудиторії, ми реалізували адаптивну верстку. В даному випадку розробка корпоративного сайту з адаптивною версткою забезпечує правильне відображення сайту та юзабіліті під час перегляду сторінок через планшет, мобільні пристрої та комп’ютер із будь-якою роздільною здатністю екрану.

adaptive corporate site premier  Корпоративний сайт для ТОВ «Прем'єр»

Для відкриття сторінок успішно можна використовувати будь-який популярний інтернет-браузер. Створення сайтів на платформі WordPress робить зручним для адміністратора процес додавання нової інформації на сайт та редагування вже існуючої, тому ми інтегрували корпоративний сайт із цією системою. Сайт доповнений анімаційними ефектами з використанням JS та CSS3. Щоб оптимізувати ресурс на програмному рівні, ми реалізували поступове завантаження зображень.

Сайт: premier-ltd.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку