+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для ТОВ «Прем’єр»

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для ТОВ «Прем’єр»

На замовлення ТОВ «Прем’єр» ми розробили стильний корпоративний сайт, який гідно презентує діяльність компанії та залучає нових клієнтів, ділових партнерів, відкритих до співпраці. На першій же сторінці сайту відвідувач знайомиться з переліком послуг, які пропонує ТОВ «Прем’єр»: проектування та монтаж телекомунікаційних систем, телефонії, звукових систем, бездротових мереж та систем забезпечення безпеки. Крім широкого спектру послуг, компанія має у своєму розпорядженні професійних фахівців, знання та досвід яких дозволяють виконувати весь комплекс робіт «під ключ». Престижність та професіоналізм організації підтверджені сертифікатами та ліцензіями, розміщеними у слайдері на головній сторінці.

Створення корпоративного сайту вимагає ретельного аналізу інтересів цільової аудиторії, в даному випадку це головні інженери та керівники компаній, у розпорядженні яких ще будуються або вже наявні готові об’єкти. Для них ми розмістили на сайті вичерпну інформацію про діяльність компанії, де легко орієнтуватися за допомогою докладного меню. Щоб охопити максимально широке коло клієнтів, ми реалізували сайт трьома мовами – російською, українською та англійською. Для привернення уваги клієнта, на кожній сторінці є кнопка замовлення дзвінка, натисканням якої викликається вікно з формою зворотнього зв’язку.

Стиль та оформлення

У дизайні сайту ми використовували фірмову колірну гаму логотипу компанії – синій та сірий кольори. Синій колір як основний гармоніює з напрямком діяльності компанії і добре справляється із завданням щодо формування довірчого ставлення клієнтів та впізнаваності бренду.

Щоб підкреслити географічну прив’язку до Києва, за бажанням нашого замовника, ми розмістили фото Києва у верхньому слайдері на головній та ще одне велике фото у футері. Щоб зорієнтувати відвідувача про розташування компанії в Україні, ми оформили слайдер з переліком послуг зображеннями з жовто-блакитною стрічкою. Корпоративний сайт реалізований у стриманому стилі, що демонструє серйозність та солідність компанії.

Дизайн корпоративного сайта для элекромонтажных услуг
Пример корпоративного сайта
Дизайн корпоративного сайта для элекромонтажных услуг
Пример корпоративного сайта

Універсальна верстка та програмна оптимізація

Щоб зробити максимальне охоплення цільової аудиторії, ми реалізували адаптивну верстку. В даному випадку розробка корпоративного сайту з адаптивною версткою забезпечує правильне відображення сайту та юзабіліті під час перегляду сторінок через планшет, мобільні пристрої та комп’ютер із будь-якою роздільною здатністю екрану.

adaptive corporate site premier Корпоративний сайт для ТОВ «Прем'єр»

Для відкриття сторінок успішно можна використовувати будь-який популярний інтернет-браузер. Створення сайтів на платформі WordPress робить зручним для адміністратора процес додавання нової інформації на сайт та редагування вже існуючої, тому ми інтегрували корпоративний сайт із цією системою. Сайт доповнений анімаційними ефектами з використанням JS та CSS3. Щоб оптимізувати ресурс на програмному рівні, ми реалізували поступове завантаження зображень.

Сайт: premier-ltd.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму