+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт + інтернет-каталог для ТД «Промислові Масла І.Л.С.»

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт + інтернет-каталог для ТД «Промислові Масла І.Л.С.»

Цього разу нашим клієнтом виступила компанія «Промислові Масла І.Л.С.», яка займається дистрибуцією технологічних рідин та індустріальних мастильних матеріалів. 16-річний стаж діяльності фірми дозволив їй зайняти провідні позиції на українському ринку завдяки компетентності спеціалістів та високій якості продукту.

Перед нами постало завдання розробити корпоративний сайт під ключ для презентації діяльності компанії та всіх пропонованих нею товарів. Вдалим рішенням цього завдання стало створення інтернет-каталогу з багаторівневим сортуванням за категоріями та докладним описом характеристик та властивостей кожного товару на окремій сторінці. Такий підхід дає можливість детально ознайомитися з продукцією, її перевагами та можливостями застосування. Цільовій аудиторії сайту, власникам промислових підприємств та виробничих потужностей пропонується вичерпна інформація про продукт, що мотивує до співпраці з фірмою-дистриб’ютором. Сайт створений трьома мовами (російською, українською, англійською), що дозволяє охоплювати широку аудиторію потенційних клієнтів та партнерів. Додаткові запитання відвідувач може залишити через форму зворотнього зв’язку, яка перенаправить повідомлення на електронну скриньку адміністрації.

Фірмовий стиль

Корпоративний сайт для «Промислові Олії І.Л.С.» виконаний у колірній гамі, характерній для бренду, з використанням фірмових шрифтів. Основні кольори – білий та блакитний. Використані шрифти в дизайні – аналогічні шрифту логотипу. Плоский строгий дизайн демонструє стабільність і компетентність організації, акцентує увагу на фірмовому стилі, роблячи його таким, що запам’ятовується і впізнається. Слайдер на головній сторінці дає відвідувачу уявлення про асортимент товарів на сайті. Основні категорії товарів розміщені на головній сторінці та проілюстровані тематичними зображеннями.

Технічні особливості

Створення корпоративного сайту передбачає розробку ресурсу, зручного і для власника, і для переважної більшості користувачів. При створенні сайту ми застосували адаптивну верстку, яка дозволяє однаково коректно відображати сайт на стаціонарному комп’ютері, планшеті та мобільних пристроях. Переглядати сайт можна будь-яким із популярних інтернет-браузерів.

Як платформу ми використовували OpenCart 2.0. Одна з його переваг – простий та доступний інтерфейс, що дозволяє керувати товарами за відсутності навичок програмування. Адміністратор сайту може легко додавати нові товари, редагувати інформацію, публікувати новини, завантажувати файли у форматі pdf.

Створення сайтів у Києві студією «Бізнес сайт» завжди виконується з урахуванням усіх побажань замовника. Корпоративний сайт для «Промислові Олії І.Л.С.» розроблений саме таким, яким його хотів бачити та уявляв собі наш клієнт.

 

Сайт: promol.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму