+38 (096) 400 15 67

Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб”

Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб”

Міжнародна рекрутингова компанія “Працелюб” понад 5 років займається працевлаштуванням у країнах Європи, а також в ОАЕ. Компанія мала запит на створення функціонального, мінімалістичного корпоративного сайту. Головна особливість сайту – наявність пошукового фільтра, за допомогою якого кандидат зможе легко підібрати вакансії в країнах, що цікавлять, з урахуванням професійних навичок, досвіду та побажань за умовами працевлаштування. Наприклад: ОАЕ – приваблива країна для мігрантів. Нульовий прибутковий податок, середня заробітна плата близько 3,5 тис. євро – ось що підвищує попит на робочі місця саме в Еміратах.

Як компанія працювала до створення корпоративного веб-сайту?

Рекрутингова компанія “Працелюб” розміщувала вакансії на сайтах пошуку роботи (платне розміщення вакансій – додаткові фінансові витрати). На сторонніх ресурсах не було можливості зробити індивідуальну верстку для опису вакансій, запропонувати зручний фільтр для пошуку пропозицій. Також не було можливості підключити систему CRM для збору заявок претендентів та подальшої обробки запитів.

Що було зроблено нашою командою?

 1. Менеджер проекту вивчив запит клієнта, підготував технічне завдання та супроводжував проект до фінального затвердження та запуску готового сайту.
 2. Розробка прототипу майбутнього сайту. Прототип сайту дозволяє уникнути непорозуміння між розробником та замовником на етапі створення дизайну. Прототипування – важливий етап розробки сайту: опрацьовується структура, вибудовується логіка подачі інформації, створюється UI-інтерфейс.
 3. Розробка дизайну для корпоративного сайту. Для сайту “Працелюб” використовувалися корпоративні кольори компанії: білий, жовтий та блакитний. На головній сторінці сайту розміщена форма заявки кандидата, а також кілька кнопок для швидкої подачі заявки.
 4. Розробка фільтра. Простий у використанні та лаконічний фільтр дає можливість всього за хвилину отримати добірку вакансій за вибраними у фільтрі параметрами. Для фільтра взято всього чотири параметри, щоб не виникало труднощів у використанні  як  у студента, так і у людини похилого віку.
 5. Адаптивна верстка. Після затвердження дизайну сайт був зверстаний з адаптацією під різні пристрої: десктопні комп’ютери, смартфони на базі Android та IOS, планшети та інші пристрої. Проведено тестування на швидкість завантаження сайту з різних пристроїв.
 6. Програмування. Сайт створений на движку CMS WordPress. Один з найпопулярніших у світі за рахунок своєї гнучкості та простоти.
 7. SEO-адаптація текстів та збір семантичного ядра. На основі підібраного seo-фахівцем семантичного ядра були написані тексти (двома мовами). Також seo-фахівець давав рекомендації для створення структури сайту, яка важлива для індексації та алгоритмів пошукових систем.
 8. Тестування. Готовий сайт протестували перед фінальним запуском для перевірки на наявність помилок.

Що клієнт отримав у результаті?

 • Функціональний корпоративний сайт став особистою платформою компанії для розміщення вакансій, збору заявок претендентів з можливістю їх подальшої обробки в CRM системі.
 • Пошуковий фільтр дав можливість шукачам знаходити вакансії, які пропонує саме рекрутингова компанія “Працелюб”, а не інші (як це було на сайті з пошуку роботи).
 • Корпоративний сайт для компанії “Працелюб” став інструментом прямої комунікації з тими, хто шукає роботу за кордоном. Наприклад, у Європі зараз понад 3 мільйони трудових мігрантів з України та їхня кількість збільшується, тим самим підвищуючи попит на співпрацю з надійними рекрутинговими компаніями в Україні.

Сайт: praceliub.com

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку