+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб”

Веб-студія Портфоліо Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб”

Міжнародна рекрутингова компанія “Працелюб” понад 5 років займається працевлаштуванням у країнах Європи, а також в ОАЕ. Компанія мала запит на створення функціонального, мінімалістичного корпоративного сайту. Головна особливість сайту – наявність пошукового фільтра, за допомогою якого кандидат зможе легко підібрати вакансії в країнах, що цікавлять, з урахуванням професійних навичок, досвіду та побажань за умовами працевлаштування. Наприклад: ОАЕ – приваблива країна для мігрантів. Нульовий прибутковий податок, середня заробітна плата близько 3,5 тис. євро – ось що підвищує попит на робочі місця саме в Еміратах.

Як компанія працювала до створення корпоративного веб-сайту?

Рекрутингова компанія “Працелюб” розміщувала вакансії на сайтах пошуку роботи (платне розміщення вакансій – додаткові фінансові витрати). На сторонніх ресурсах не було можливості зробити індивідуальну верстку для опису вакансій, запропонувати зручний фільтр для пошуку пропозицій. Також не було можливості підключити систему CRM для збору заявок претендентів та подальшої обробки запитів.

Що було зроблено нашою командою?

 1. Менеджер проекту вивчив запит клієнта, підготував технічне завдання та супроводжував проект до фінального затвердження та запуску готового сайту.
 2. Розробка прототипу майбутнього сайту. Прототип сайту дозволяє уникнути непорозуміння між розробником та замовником на етапі створення дизайну. Прототипування – важливий етап розробки сайту: опрацьовується структура, вибудовується логіка подачі інформації, створюється UI-інтерфейс.
 3. Розробка дизайну для корпоративного сайту. Для сайту “Працелюб” використовувалися корпоративні кольори компанії: білий, жовтий та блакитний. На головній сторінці сайту розміщена форма заявки кандидата, а також кілька кнопок для швидкої подачі заявки.
 4. Розробка фільтра. Простий у використанні та лаконічний фільтр дає можливість всього за хвилину отримати добірку вакансій за вибраними у фільтрі параметрами. Для фільтра взято всього чотири параметри, щоб не виникало труднощів у використанні  як  у студента, так і у людини похилого віку.
 5. Адаптивна верстка. Після затвердження дизайну сайт був зверстаний з адаптацією під різні пристрої: десктопні комп’ютери, смартфони на базі Android та IOS, планшети та інші пристрої. Проведено тестування на швидкість завантаження сайту з різних пристроїв.
 6. Програмування. Сайт створений на движку CMS WordPress. Один з найпопулярніших у світі за рахунок своєї гнучкості та простоти.
 7. SEO-адаптація текстів та збір семантичного ядра. На основі підібраного seo-фахівцем семантичного ядра були написані тексти (двома мовами). Також seo-фахівець давав рекомендації для створення структури сайту, яка важлива для індексації та алгоритмів пошукових систем.
 8. Тестування. Готовий сайт протестували перед фінальним запуском для перевірки на наявність помилок.

Що клієнт отримав у результаті?

 • Функціональний корпоративний сайт став особистою платформою компанії для розміщення вакансій, збору заявок претендентів з можливістю їх подальшої обробки в CRM системі.
 • Пошуковий фільтр дав можливість шукачам знаходити вакансії, які пропонує саме рекрутингова компанія “Працелюб”, а не інші (як це було на сайті з пошуку роботи).
 • Корпоративний сайт для компанії “Працелюб” став інструментом прямої комунікації з тими, хто шукає роботу за кордоном. Наприклад, у Європі зараз понад 3 мільйони трудових мігрантів з України та їхня кількість збільшується, тим самим підвищуючи попит на співпрацю з надійними рекрутинговими компаніями в Україні.

Сайт: praceliub.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму