+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-візитка для інвестиційної компанії Focus Estate Fund

Веб-студія Портфоліо Сайт-візитка для інвестиційної компанії Focus Estate Fund

Як має виглядати інвестиційна компанія? Проаналізувавши конкурентів, ми дійшли висновку, що слова, які найповніше зможуть охарактеризувати проект: солідно, стримано, респектабельно. Тому створення сайту-візитки для Focus Estate Fund ми розпочали з розробки візуального образу, який приправили, як прийнято в цьому середовищі говорити, фактами та цифрами.

Маркетингова концепція

Створення сайту для інвестиційної компанії має кілька цілей, основні з яких: продаж послуги, залучення цільової аудиторії, інформування потенційних клієнтів. Інформація, розміщена на посадковій сторінці, має бути прозорою, зрозумілою та достатньою для прийняття рішення клієнтами з одного боку, а з іншого – вона не повинна перекривати візуальний образ. Тому текстові блоки розміщені на кожній сторінці (екрані). Фрази-гачки, які покликані захопити увагу та спрямовувати клієнта до розширеної інформації, оснащені активними кнопками «Читати далі».

Огляд дизайну та юзабіліті

Вибір колірної гами залежав від кольору логотипу компанії — синій. Синьо-сіра гама вважається однією з найкращих для сприйняття, якщо йдеться про фірми, які займаються фінансовими питаннями. Розуміючи, що цільова аудиторія компанії – це люди старше 40 років, ми залишили верхнє меню у звичному, класичному форматі. Воно переміщається на кожну нову сторінку (екран), тому клієнт може будь-якої миті перейти в потрібний розділ на сайті. Фотографії європейських та американських офісів та хмарочосів підсвідомо сприймаються як квінтесенція успіху, свідчення досягнення мети. У самому низу – ненав’язливо розміщена кнопка «Передзвонити», натискаючи на яку клієнт викликає не складну форму, заповнення якої із зазначенням мети дзвінка, може істотно полегшити роботу та позбавити тривалих телефонних переговорів.

Страница активы компании
Страница активы компании

Технічна частина сайту

Створення сайту-візитки здійснювалося на платформі WordPress — оптимальне рішення для подальшої роботи клієнта на сайті та самостійного розміщення чи коригування будь-якої інформації. Для того, щоб освоїти цей двигун, не потрібно мати спеціальні знання, все інтуїтивно, а інформації з навчання і роз’яснення нюансів роботи з платформою – безліч.

adaptive site vizitka focus Сайт-візитка для інвестиційної компанії Focus Estate Fund

Верстка сайту – адаптивна, тобто під кожен мобільний пристрій (екран) створювався індивідуальний дизайн. Це дозволило максимально використати можливості формату та грамотно розмістити кожен блок. Сайт коректно відображається в Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari та Яндекс.

Сайт: www.focus.fund/
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму