+38 (096) 400 15 67

Сайт-візитка для інвестиційної компанії Focus Estate Fund

Сайт-візитка для інвестиційної компанії Focus Estate Fund

Як має виглядати інвестиційна компанія? Проаналізувавши конкурентів, ми дійшли висновку, що слова, які найповніше зможуть охарактеризувати проект: солідно, стримано, респектабельно. Тому створення сайту-візитки для Focus Estate Fund ми розпочали з розробки візуального образу, який приправили, як прийнято в цьому середовищі говорити, фактами та цифрами.

Маркетингова концепція

Створення сайту для інвестиційної компанії має кілька цілей, основні з яких: продаж послуги, залучення цільової аудиторії, інформування потенційних клієнтів. Інформація, розміщена на посадковій сторінці, має бути прозорою, зрозумілою та достатньою для прийняття рішення клієнтами з одного боку, а з іншого – вона не повинна перекривати візуальний образ. Тому текстові блоки розміщені на кожній сторінці (екрані). Фрази-гачки, які покликані захопити увагу та спрямовувати клієнта до розширеної інформації, оснащені активними кнопками «Читати далі».

Огляд дизайну та юзабіліті

Вибір колірної гами залежав від кольору логотипу компанії — синій. Синьо-сіра гама вважається однією з найкращих для сприйняття, якщо йдеться про фірми, які займаються фінансовими питаннями. Розуміючи, що цільова аудиторія компанії – це люди старше 40 років, ми залишили верхнє меню у звичному, класичному форматі. Воно переміщається на кожну нову сторінку (екран), тому клієнт може будь-якої миті перейти в потрібний розділ на сайті. Фотографії європейських та американських офісів та хмарочосів підсвідомо сприймаються як квінтесенція успіху, свідчення досягнення мети. У самому низу – ненав’язливо розміщена кнопка «Передзвонити», натискаючи на яку клієнт викликає не складну форму, заповнення якої із зазначенням мети дзвінка, може істотно полегшити роботу та позбавити тривалих телефонних переговорів.

Страница активы компании

Технічна частина сайту

Створення сайту-візитки здійснювалося на платформі WordPress — оптимальне рішення для подальшої роботи клієнта на сайті та самостійного розміщення чи коригування будь-якої інформації. Для того, щоб освоїти цей двигун, не потрібно мати спеціальні знання, все інтуїтивно, а інформації з навчання і роз’яснення нюансів роботи з платформою – безліч.

adaptive site vizitka focus  Сайт-візитка для інвестиційної компанії Focus Estate Fund

Верстка сайту – адаптивна, тобто під кожен мобільний пристрій (екран) створювався індивідуальний дизайн. Це дозволило максимально використати можливості формату та грамотно розмістити кожен блок. Сайт коректно відображається в Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari та Яндекс.

Сайт: www.focus.fund/

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку