+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-візитка лікарського засобу

Веб-студія Портфоліо Сайт-візитка лікарського засобу

Представники компанії «Юрія-Фарм» замовили у нас створення з нуля сайт-візитку під ключ для продажу лікарського засобу від тромбоцитопенії – ЕМАПЛАГ (EMAPLUG). Мета створення цього ресурсу – ознайомити потенційних покупців з ефективним препаратом та надати інформацію про те, де його можна придбати.

Маркетингова стратегія

До цільової аудиторії відносяться кінцеві споживачі товару, медики, і навіть представники підприємств, зацікавлених у купівлі препарату оптовими партіями. Ми надали їм повну інформацію про лікарський засіб ЕМАПЛАГ. Є інструкція, опис механізму дії, а також новини та цікаві статті про тромбоцитопенію (лікування, ознаки, симптоми та багато іншого).

Ми грамотно оформили всю інформацію відповідно до принципів інтернет-маркетингу. Завдяки правильній контент-стратегії, цікавому візуальному оформленню з елементами анімації, а також ідеальній програмній частині сайту, багато людей дізнаються про цей продукт.

Особливості оформлення сайту

Функціонал включає зручне меню і відповідні кнопки, що полегшують переміщення по сторінках. Ресурс побудований на платформі WordPress. Основна його перевага – простота використання інтерфейсу (usability). Сайт виконаний двома мовами (російською, українською), що дозволяє охопити ширший пласт аудиторії. Також додані кнопки для переходу на сторінки соцмереж продавця.

Фахівці веб-студії BUSINESS SITE налаштували Google Analytics, прописали метатеги, підключили Google Search Console, при верстці використовувався фреймворк Bootstrap. Виконано sео-оптимізацію сайту відповідно до найактуальніших вимог пошукових систем.

У верхньому правому куті є кнопка, натиснувши на яку покупці побачать, де можна купити товар в аптечній мережі. На сайті реалізований механізм, за допомогою якого легко завантажити програму з інформацією для професійної діяльності фахівців медицини та фармації.

Якщо вам потрібен подібний ресурс, звертайтесь до консультантів за номером, вказаним на головній сторінці нашого сайту.

Сайт: emaplug.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму