+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Landing Page для B2B послуг – будівництво водних майданчиків

Веб-студія Портфоліо Landing Page для B2B послуг – будівництво водних майданчиків

Маркетингова стратегія

Сфера діяльності замовників сторінки – спорудження водних ігрових майданчиків за типовими та індивідуальними проектами з орієнтиром на B2B. Перевагами компанії є якість конструкцій та абсолютна безпека користування для дорослих та дітей. За 17 років роботи було споруджено понад тисячу об’єктів, закріплено позитивну репутацію та довіру клієнтів.

Односторінковий сайт був замовлений та реалізований для здійснення головного завдання: продажу B2B послуг з проектування та будівництва водних розважальних комплексів. Відповідно, цільовою аудиторією сайту виступає B2B сегмент – підприємці, а також приватні особи, зацікавлені в установці ігрового майданчика для сімейного відпочинку та дозвілля дітей. Щоб зацікавити цільових відвідувачів, на сайті розміщено блоки «Кому це буде вигідно?» та «Як на цьому можна заробити?». У них подано інформацію про переваги та фінансові вигоди даної послуги. За допомогою калькулятора окупності, клієнт може отримати уявлення про те, який прибуток здатний принести йому водний майданчик, орієнтований на B2b сегмент клієнтів.

Лендінг пейдж b2b насичений ілюстративним матеріалом, який дозволяє відвідувачу ближче ознайомитися з новою та ще маловідомою послугою. Представлені на сайті зображення демонструють не лише самі конструкції, а й можливості для їх використання, водні ігри. Для привернення уваги клієнтів розміщені кнопки виклику форми зворотнього зв’язку, які закликають замовити проект, отримати консультацію, розрахувати окупність водної конструкції.

Дизайнерське рішення

Для оформлення посадкової сторінки використано фірмові кольори, які добре поєднуються між собою. Перемикач праворуч екрана дозволяє швидко і легко переміщатися по лендингу. Як фонові зображення вибрано фото активних ігор на водних майданчиках. Для наочної демонстрації вигоди від встановлення водного комплексу розміщено зображення відвідуваності комерційного закладу до та після придбання ігрової конструкції, які заміняють один одного та відкриваються переміщенням повзунка.

Лендінг оформлений у діловому стилі. Не зважаючи на велику кількість ілюстративного матеріалу, сторінка не перенасичена інформацією. Основні відомості про послугу подано компактно та лаконічно, промальовані іконки для полегшення сприйняття. Використані анімації та паралакс-ефект.

Сайт для заказа водных площадок
Калькулятор расчета стоимости проекта
Сайт для заказа водных площадок
Калькулятор расчета стоимости проекта

Програмні особливості

Сайти для b2b реалізуються переважно в адаптивному форматі, щоб залучити якнайбільше коло інтернет-аудиторії. Цей лендинг не став винятком: він коректно відображається на ПК, планшетах та смартфонах, при відкритті в будь-якиму браузері. Сторінку створено на основі платформи WordPress.

adaptive playinwater Landing Page для B2B послуг – будівництво водних майданчиків

Сайт для бізнесу, що продає, містить безліч зображень типових водних конструкцій, які з’являються на сайті за технологією аякс-підвантаження. Для клієнтів розміщено 3 калькулятори, що прораховують вигоду встановлення майданчиків у приватних, комерційних та некомерційних об’єктах. Для приватних та некомерційних організацій, при скролі повзунка, смайлик змінюється з сумного виразу на щасливий.

Сайт: playinwater.net
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму