+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Landing Page для будівельної компанії

Веб-студія Портфоліо Landing Page для будівельної компанії

Компанія DS Consulting надає послуги з проектування та будівництва будинків, розробки дизайну приміщень та ремонту під ключ. Виконуючи повний обсяг робіт, компанія дозволяє своїм клієнтам не лише економити, а й отримувати якісний результат, не займаючись робочими питаннями.

Маркетингова концепція

Метою створення лендингу було залучення клієнтів та продаж послуг. Для цього весь перелік послуг компанії виведено на перший екран разом із початковою вартістю робіт. Поруч розташована форма зворотного зв’язку для отримання консультації. Яскраво виділено контактний номер телефону та кнопка для замовлення дзвінка. Анімована кнопка з телефонною трубкою в правій частині екрана викликає розширену форму зворотного зв’язку з функцією прикріплення файлів, через яку можна надіслати компанії фото або проект приміщення та вказати побажання до будівельних або ремонтних робіт.

До цільової аудиторії сайту відносяться підприємці та приватні особи, зацікавлені у будівництві об’єктів та виконанні ремонтних робіт. Для їх залучення сайт, що продає, наповнений структурованою та конкретною інформацією про пакети послуг з вартістю та переліком передбачених робіт, містить діаграму, що наочно демонструє вигоди співпраці з компанією-замовником. Формуванню довіри клієнтів сприяють відгуки, розміщені на сторінці, та дві галереї із фотографіями виконаних замовлень.

Дизайн сайту

Лендінг пейдж оформлений з використанням трьох основних кольорів – сірого, білого та синього, які асоціюються з ремонтно-будівельними роботами. Для виділення ключових моментів використано контрастний помаранчевий. Детальний перелік послуг подано із відповідними анімованими іконками. Ретельно підібрані тематичні фонові зображення для екранів із паралакс-скролінгом та ілюстративний матеріал для характеристик послуг. Лендінг наповнений великою кількістю фотографій виконаних компанією замовлень.

Загальний стиль сайту – діловий, спокійний. Реалізована проста та зрозуміла навігація. Фішкою сторінки став калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати орієнтовну вартість ремонту заданої площі приміщення у пакетах послуг «економ», «капітальний» та «люкс».

Лендинг для ремонтной компании
Строительные услуги на сайте
Форма для расчета цены ремонта
Лендинг для ремонтной компании
Строительные услуги на сайте
Форма для расчета цены ремонта

Технічна частина лендінгу

Сайт, що продає, реалізовано за адаптивною технологією, коректно відображається на екранах комп’ютерів, планшетів та смартфонів при відкритті різними браузерами.
adaptive landing bkds Landing Page для будівельної компанії

Платформа WordPress дозволила реалізувати класичний тип лендингу з вікнами захоплення, підключити блог для новин про виконані роботи. Розміщено два типи форми зворотного зв’язку: короткий та розширений з можливістю прикріплення файлів. Калькулятор розрахунку вартості ремонту простий у використанні: достатньо переміщати повзунок прямою, вказуючи кількість квадратних метрів площі, щоб побачити орієнтовну вартість роботи. Фотографії виконаних замовлень розміщені в компактні та зручні слайдери.

Сайт: bkds.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму