+38 (096) 400 15 67

Лендинг для продажу водостічних систем Hunter

Лендинг для продажу водостічних систем Hunter

Лендинг пейдж розроблений для продажу англійських водостічних систем ТМ Hunter, на які поширюється офіційна гарантія терміном на 12 років. Пластикові водостічні системи Hunter відрізняються витонченим англійським дизайном, стійкістю до впливу зовнішніх факторів.

Маркетингова стратегія посадкової сторінки

Цільова аудиторія сторінки, що продає, включає як власників приватних будинків, так і представників торгових компаній і проектно-будівельних організацій. Для них основну інформацію про продукцію ТМ Hunter лаконічно подано в промальованих блоках, з відповідними зображеннями, що полегшують сприйняття. Деталі водостічної системи показані за допомогою ЗD візуалізації з можливістю вибрати колір: білий або коричневий. Далі слідує форма замовлення з можливістю підібрати елементи та їх кількість, прорахувати загальну вартість.

Форми зворотнього зв’язку розміщені на першому екрані, після завершення розрахунку замовлення, і навіть поруч із акційною пропозицією і лічильником тривалості акції. Анімаційними ефектами виділені кнопки виклику контактної форми. На головній відвідувач може обрати своє місто та побачити актуальну для нього контактну інформацію, а також замовити дзвінок.

Особливості оформлення лендінгу

Лендінг для продажу товарів оформлений у відтінки, притаманні бренду запропонованої продукції. Для визначення акцентів використовувалися контрастні червоні та помаранчеві кольори. Загальний стиль сайту – стриманий, класичний. На сторінці використовується логотип ТМ Hunter. Фірмова особливість водостічних систем цієї марки, а саме традиційний англійський дизайн, ілюструється на сторінці за допомогою зображень крупним планом та анімаційних ефектів. За допомогою схематичних зображень представлена ​​вартість водостічної системи для типових будівель. Яскравим відтінком виділено блок із інформацією про співпрацю з представниками торгових та проектно-будівельних компаній.

Сайт по продаже водосточных систем

Програмна характеристика

Посадкова сторінка реалізована за допомогою адаптивної верстки, коректно відображається на екранах стаціонарних та мобільних пристроїв, а також при відкритті будь-якими з популярних інтернет-браузерів. Підключення адмін-панелі WordPress забезпечує власнику лендингу зручність в управлінні інформацією, що представлена ​​на сайті. Всі заявки з форм зворотнього зв’язку надходять безпосередньо на електронну пошту замовника.

adaptiv hunter lp  Лендинг для продажу водостічних систем Hunter

На сайті реалізована можливість розрахувати вартість покупки, вибравши необхідні деталі та їх кількість. Результат розрахунку можна зберегти та завантажити на комп’ютер у PDF-форматі, після чого надіслати менеджерам компанії для обробки замовлення.

3D-візуалізація елементів водостоку представлена ​​у двох кольорах, що обираються за допомогою перемикача.

Сайт: regent.orbital.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку