+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів

Веб-студія Портфоліо Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів

Компанія «Вікопак» існує з 2002 року і займається виготовленням та продажем стрейч-плівки, повітряно-пухирчастої плівки, поліпропіленових та металевих стрічок, скотчу з логотипом та фотодруком, канцелярських товарів. Створення landing page для компанії мало кілька цілей: збільшити продажі шляхом залучення нових клієнтів, зібрати клієнтську базу шляхом збору контактних телефонів та поштових адрес, конвертувати відвідувачів у безпосередніх замовників. Для цього був розроблений функціональний і простий для сприйняття landing, розрахований на цільову аудиторію: користувачів чоловічої та жіночої статі, старше 24 років.

Маркетингові особливості

Розробка маркетингової стратегії landing page вимагає ретельного аналізу сайтів конкурентів. Проаналізувавши отримані дані, команда «Бізнес Сайт» прийняла рішення щодо створення форм зворотнього зв’язку для отримання інформації про ціни та оформлення блоку з пропозицією оформлення оптової покупки на виплату. Це забезпечить можливість не упустити потенційного клієнта і отримати його контактні дані, а також залучити додаткову аудиторію, зацікавлену в покупці на виплату. Для підвищення впізнаваності бренду, був розроблений і розміщений на сторінці логототип, що запам’ятовується, в той же час він є простим. Доповнення лендингу блогом із СЕО-текстами було виконано з метою активного просування сторінки у рейтингу видачі пошукових систем.

Дизайн та оформлення

Загальний стиль дизайну молодіжний, легкий. При оформленні посадкової сторінки було використано два основні відтінки: блакитний та жовтий. Жовтим кольором виділено акценти, кнопки виклику форми зворотнього зв’язку. Кожен блок ілюстрований відповідними тематичними зображеннями. На головній розміщено фонове зображення із виробничим обладнанням. Для полегшення сприйняття відображено спеціальні іконки, що відповідають текстовому наповненню. Щоб створити сайт, що не справляє враження перевантаженості, об’ємну інформацію було поміщено в слайдери.

О производителе упаковочных материалов лендинг
Преимущества Викопак
Продукция Викопак лендинг
Форма для заказа товара лендинг
О производителе упаковочных материалов лендинг
Преимущества Викопак
Продукция Викопак лендинг
Форма для заказа товара лендинг

Програмна частина

При створенні сайту використовувалася адаптивна верстка, яка дозволила охопити аудиторію користувачів не лише ноутбуків та десктопів, а й смартфонів та планшетів.

upakovka adaptive Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів

Сторінка коректно відображається в найпопулярніших інтернет-браузерах. Лендінг реалізований на платформі WordPress, зручній для управління інформацією та отримання повідомлень з модальних вікон. Завдяки використанню цієї платформи, було створено внутрішні сторінки сайту (блог із SЕО-оптимізованим контентом), сторінку подяки після заповнення форми зворотнього зв’язку, впроваджено елементи анімації CSS. Для зберігання інформації про клієнтів та історію замовлень, а також зручну організацію роботи співробітників, лендинг підключений до CRM Бітрікс 24.

Потрібна якісна посадкова сторінка? Поспішайте замовити landing page у студії «Бізнес Сайт» за вигідною ціною!

Сайт: upakovka.kh.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму