+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів

Веб-студія Портфоліо Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів

Компанія «Вікопак» існує з 2002 року і займається виготовленням та продажем стрейч-плівки, повітряно-пухирчастої плівки, поліпропіленових та металевих стрічок, скотчу з логотипом та фотодруком, канцелярських товарів. Створення landing page для компанії мало кілька цілей: збільшити продажі шляхом залучення нових клієнтів, зібрати клієнтську базу шляхом збору контактних телефонів та поштових адрес, конвертувати відвідувачів у безпосередніх замовників. Для цього був розроблений функціональний і простий для сприйняття landing, розрахований на цільову аудиторію: користувачів чоловічої та жіночої статі, старше 24 років.

Маркетингові особливості

Розробка маркетингової стратегії landing page вимагає ретельного аналізу сайтів конкурентів. Проаналізувавши отримані дані, команда «Бізнес Сайт» прийняла рішення щодо створення форм зворотнього зв’язку для отримання інформації про ціни та оформлення блоку з пропозицією оформлення оптової покупки на виплату. Це забезпечить можливість не упустити потенційного клієнта і отримати його контактні дані, а також залучити додаткову аудиторію, зацікавлену в покупці на виплату. Для підвищення впізнаваності бренду, був розроблений і розміщений на сторінці логототип, що запам’ятовується, в той же час він є простим. Доповнення лендингу блогом із СЕО-текстами було виконано з метою активного просування сторінки у рейтингу видачі пошукових систем.

Дизайн та оформлення

Загальний стиль дизайну молодіжний, легкий. При оформленні посадкової сторінки було використано два основні відтінки: блакитний та жовтий. Жовтим кольором виділено акценти, кнопки виклику форми зворотнього зв’язку. Кожен блок ілюстрований відповідними тематичними зображеннями. На головній розміщено фонове зображення із виробничим обладнанням. Для полегшення сприйняття відображено спеціальні іконки, що відповідають текстовому наповненню. Щоб створити сайт, що не справляє враження перевантаженості, об’ємну інформацію було поміщено в слайдери.

О производителе упаковочных материалов лендинг
Преимущества Викопак
Продукция Викопак лендинг
Форма для заказа товара лендинг
О производителе упаковочных материалов лендинг
Преимущества Викопак
Продукция Викопак лендинг
Форма для заказа товара лендинг

Програмна частина

При створенні сайту використовувалася адаптивна верстка, яка дозволила охопити аудиторію користувачів не лише ноутбуків та десктопів, а й смартфонів та планшетів.

upakovka adaptive  Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів

Сторінка коректно відображається в найпопулярніших інтернет-браузерах. Лендінг реалізований на платформі WordPress, зручній для управління інформацією та отримання повідомлень з модальних вікон. Завдяки використанню цієї платформи, було створено внутрішні сторінки сайту (блог із SЕО-оптимізованим контентом), сторінку подяки після заповнення форми зворотнього зв’язку, впроваджено елементи анімації CSS. Для зберігання інформації про клієнтів та історію замовлень, а також зручну організацію роботи співробітників, лендинг підключений до CRM Бітрікс 24.

Потрібна якісна посадкова сторінка? Поспішайте замовити landing page у студії «Бізнес Сайт» за вигідною ціною!

Сайт: upakovka.kh.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму