+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендинг продукту – апарат для бахіл

Веб-студія Портфоліо Лендинг продукту – апарат для бахіл

Наша компанія Business site є однією з провідних фірм, яка займається створенням Лендинг Пейдж, а також інших інтернет-ресурсів. Клієнти, які звертаються до нас можуть розраховувати на якісне обслуговування. Великий обсяг робіт ми виконуємо у найкоротший термін. До складу нашої команди входять справжні професіонали, які знають свою справу.

На думку співробітників Business Site, створення Лендинг Пейдж – це найбільш оптимальний спосіб просування своїх товарів і послуг в Інтернеті. Розробка цільової сторінки у поєднанні з контекстною рекламою допоможе привернути увагу потенційних клієнтів. Варто зазначити, що одним із найвдаліших та найцікавіших проектів, у яких брали участь фахівці нашої веб-студії «Business site», є landing page для сайту «Medintex». Відвідувачі, які користуватимуться послугами даного ресурсу, одразу можуть оцінити дизайн цільової сторінки, виконаний у досить яскравому стилі.

Дизайн та структура сайту

У сайту достатньо продумана та правильно організована структура. Зауважимо, що у оформленні ресурсу немає нічого зайвого. З першого погляду користувач зрозуміє, які послуги пропонує компанія Medidintex. Якщо клієнта зацікавить перспектива співпраці, він без проблем зможе здійснити замовлення товарів. Для цього ми вказали контактний телефон, за яким користувач зможе здійснити покупку або отримати консультацію. Варто зазначити, що компанія може надати оренду обладнання, якщо клієнт не розглядає можливість придбання товарів.

Лендинг для продажи бахил
Лендинг для продажи бахил

Ще одним позитивним моментом є безкоштовна доставка у всі регіони України. Власники сайту «Medintex» замовили не лише створення, а й просування Лендинг Пейдж у Києві. Представники керівництва компанії залишилися задоволені результатами нашої тісної співпраці.

Сайт: bahily.org.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму