+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендинг продукту – апарат для бахіл

Веб-студія Портфоліо Лендинг продукту – апарат для бахіл

Наша компанія Business site є однією з провідних фірм, яка займається створенням Лендинг Пейдж, а також інших інтернет-ресурсів. Клієнти, які звертаються до нас можуть розраховувати на якісне обслуговування. Великий обсяг робіт ми виконуємо у найкоротший термін. До складу нашої команди входять справжні професіонали, які знають свою справу.

На думку співробітників Business Site, створення Лендинг Пейдж – це найбільш оптимальний спосіб просування своїх товарів і послуг в Інтернеті. Розробка цільової сторінки у поєднанні з контекстною рекламою допоможе привернути увагу потенційних клієнтів. Варто зазначити, що одним із найвдаліших та найцікавіших проектів, у яких брали участь фахівці нашої веб-студії «Business site», є landing page для сайту «Medintex». Відвідувачі, які користуватимуться послугами даного ресурсу, одразу можуть оцінити дизайн цільової сторінки, виконаний у досить яскравому стилі.

Дизайн та структура сайту

У сайту достатньо продумана та правильно організована структура. Зауважимо, що у оформленні ресурсу немає нічого зайвого. З першого погляду користувач зрозуміє, які послуги пропонує компанія Medidintex. Якщо клієнта зацікавить перспектива співпраці, він без проблем зможе здійснити замовлення товарів. Для цього ми вказали контактний телефон, за яким користувач зможе здійснити покупку або отримати консультацію. Варто зазначити, що компанія може надати оренду обладнання, якщо клієнт не розглядає можливість придбання товарів.

Лендинг для продажи бахил
Лендинг для продажи бахил

Ще одним позитивним моментом є безкоштовна доставка у всі регіони України. Власники сайту «Medintex» замовили не лише створення, а й просування Лендинг Пейдж у Києві. Представники керівництва компанії залишилися задоволені результатами нашої тісної співпраці.

Сайт: bahily.org.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму