+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Мультилендинг відеостудії Business Video

Веб-студія Портфоліо Мультилендинг відеостудії Business Video

Даний лендинг ми розробили для презентації нового напряму послуг нашої компанії – створення різноманітних відеороликів. «Бізнес відео» – це професійна студія, яка спеціалізується на розробці якісного відеоматеріалу: промо-роликів, рекламних відеороликів, динамічної інфографіки, оглядів товарів, відеороликів, що продають, дудл-відео та інших відео-послуг. Колектив студії включає в себе фахівців з монтажу, дикторів, операторів, майстрів відеодизайну, режисерів, маркетологів, звукорежисерів та інших професіоналів, спільними зусиллями яких створюється якісний відеоролик для реклами та просування бізнесу.

Завдання проекту

Мета створення цієї landing page – продаж відео послуг, у яких зацікавлені, насамперед, власники бізнесу. Сайт надає потенційному клієнту інформацію про те, що являє собою кожний вид відео, які переваги для розвитку бізнесу він передбачає, які етапи включає робота над проектом.
Для захоплення відповідної цільової аудиторії, ми використовували такі «фішки»:

 • Анімована кнопка зв’язку із спливаючим повідомленням – пропозицією передзвонити у зручний час.
 • Проста форма зворотнього зв’язку після кожного логічного блоку на сторінці. У формі – лише один рядок, у якому потрібно вказати номер телефону.
 • Кнопка «Передзвонити» біля контактного номеру у шапці сайту.
 • Форма зв’язку із зазначенням бажаного часу дзвінка у нижній частині вікна.

Оформлення мультилендингу

При створенні сторінки, що продає, ми використовували яскраві кольори – червоний і блакитний, за допомогою яких акцентували увагу на найважливіших блоках інформації. Градієнти та тематичні фонові зображення надають дизайну солідності, а картинки з тваринами розслаблюють відвідувача та полегшують сприйняття інформації. Такий підхід сприяє підвищенню конверсії сайту.

Вся інформація, представлена ​​на сторінці, розбита на тематичні блоки, оформлені яскравим підзаголовком і відповідною іконкою. У такому вигляді текст легше читається та запам’ятовується. Дизайн кнопок на сайті нагадує фокус камери, а основна фонова картинка – це зафіксований процес відеозйомки.

Сайт для видеостудии
Лендинг для продвижения видеостудии
Сайт для видеостудии
Лендинг для продвижения видеостудии

Технічні особливості сайту

Створений нами мультилендинг складається з 6 сторінок: основної та додаткових, що презентують певні види відео послуг. Кожна сторінка має схожу структуру, аналогічні інформаційні блоки, кнопки зворотнього зв’язку.

adaptive site video studio Мультилендинг відеостудії Business Video

Ми застосували для лендинга адаптивну верстку. Створення сайтів з адаптивним типом верстки гарантує коректне відображення сторінок при перегляді через смартфон, планшет, ноутбук і стаціонарний комп’ютер. Усі популярні інтернет-браузери правильно і чітко відображають кожну сторінку сайту. Інтеграція лендингу з платформою WordPress відкриває перед адміністратором усі можливості для редагування інформації та внесення нових даних, надає можливість отримувати повідомлення з модальних вікон на електронну пошту.

Сайт: video2b.kiev.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму