+38 (096) 400 15 67

Мультилендинг відеостудії Business Video

Мультилендинг відеостудії Business Video

Даний лендинг ми розробили для презентації нового напряму послуг нашої компанії – створення різноманітних відеороликів. «Бізнес відео» – це професійна студія, яка спеціалізується на розробці якісного відеоматеріалу: промо-роликів, рекламних відеороликів, динамічної інфографіки, оглядів товарів, відеороликів, що продають, дудл-відео та інших відео-послуг. Колектив студії включає в себе фахівців з монтажу, дикторів, операторів, майстрів відеодизайну, режисерів, маркетологів, звукорежисерів та інших професіоналів, спільними зусиллями яких створюється якісний відеоролик для реклами та просування бізнесу.

Завдання проекту

Мета створення цієї landing page – продаж відео послуг, у яких зацікавлені, насамперед, власники бізнесу. Сайт надає потенційному клієнту інформацію про те, що являє собою кожний вид відео, які переваги для розвитку бізнесу він передбачає, які етапи включає робота над проектом.
Для захоплення відповідної цільової аудиторії, ми використовували такі «фішки»:

  • Анімована кнопка зв’язку із спливаючим повідомленням – пропозицією передзвонити у зручний час.
  • Проста форма зворотнього зв’язку після кожного логічного блоку на сторінці. У формі – лише один рядок, у якому потрібно вказати номер телефону.
  • Кнопка «Передзвонити» біля контактного номеру у шапці сайту.
  • Форма зв’язку із зазначенням бажаного часу дзвінка у нижній частині вікна.

Оформлення мультилендингу

При створенні сторінки, що продає, ми використовували яскраві кольори – червоний і блакитний, за допомогою яких акцентували увагу на найважливіших блоках інформації. Градієнти та тематичні фонові зображення надають дизайну солідності, а картинки з тваринами розслаблюють відвідувача та полегшують сприйняття інформації. Такий підхід сприяє підвищенню конверсії сайту.

Вся інформація, представлена ​​на сторінці, розбита на тематичні блоки, оформлені яскравим підзаголовком і відповідною іконкою. У такому вигляді текст легше читається та запам’ятовується. Дизайн кнопок на сайті нагадує фокус камери, а основна фонова картинка – це зафіксований процес відеозйомки.

Сайт для видеостудии
Лендинг для продвижения видеостудии

Технічні особливості сайту

Створений нами мультилендинг складається з 6 сторінок: основної та додаткових, що презентують певні види відео послуг. Кожна сторінка має схожу структуру, аналогічні інформаційні блоки, кнопки зворотнього зв’язку.

adaptive site video studio  Мультилендинг відеостудії Business Video

Ми застосували для лендинга адаптивну верстку. Створення сайтів з адаптивним типом верстки гарантує коректне відображення сторінок при перегляді через смартфон, планшет, ноутбук і стаціонарний комп’ютер. Усі популярні інтернет-браузери правильно і чітко відображають кожну сторінку сайту. Інтеграція лендингу з платформою WordPress відкриває перед адміністратором усі можливості для редагування інформації та внесення нових даних, надає можливість отримувати повідомлення з модальних вікон на електронну пошту.

Сайт: video2b.kiev.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку