+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Промо-сайт англійською для SeeZis

Веб-студія Портфоліо Промо-сайт англійською для SeeZis

SeeZis – компанія з Чехії, що спеціалізується на просуванні цифрового контенту. Ключові клієнти компанії – бізнес компанії, що дуже важливо враховувати під час проектування дизайну сайту. Саме з прототипу та концепції веб-сайту компанії розпочалося наше співробітництво.

Цілі розробки промо-сайту SeeZis

Промо-сайт SeeZis спочатку розроблявся як конверсійна сторінка. Користувачі потрапляють на сайт із контекстної реклами, за посиланнями у соціальних мережах та інших каналах залучення трафіку; на сторінці подана коротка інформація про послуги та форма зворотнього зв’язку для прийому заявок. Все це команда BUSINESS SITE реалізувала коректно у рамках стандартів web, вимог рекламних мереж та пошукових систем. Тому коли на сайт пішов трафік, аналіз поведінки користувачів на сторінці показав, що з поставленими завданнями сайт SeeZis повністю справляється.

Як ми працювали з SeeZis

В BUSINESS SITE налагоджено процеси роботи з клієнтами, що дозволяє суттєво зменшувати терміни запуску проектів. Коли представник SeeZis до нас звернувся, ми предметно обговорили його побажання та бачення результату і, виходячи з отриманих даний, підготували та надіслали на пошту персональну комерційну пропозицію. Узгодили ідею, терміни, інші важливі нюанси вже за наступного обговорення, після чого змогли розпочати роботу.

Дизайнер створив прототип – наочний приклад того, як виглядатиме і працюватиме сайт клієнта. Узгодили. За прототипом дизайнер зробив дизайн екранів лендингу і передав верстальнику.

Програміст реалізував заявлені у прототипі функції. Адміністративну та користувальницьку частини сайту зібрали разом, протестували коректність роботи форм та відображення кожного елемента на різних екранах. Тестування – дуже важливий етап, на якому виявляються можливі проблеми, наприклад, непрацюючі кнопки або друкарські помилки в номерах телефонів. Нічого подібного тести не показали, тому зв’язалися із замовником та запропонували йому вибрати зручний час для проведення презентації.

Сайт: seezis.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму