+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock

Веб-студія Портфоліо Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock

Компанія SKYTOWN, серед інших напрямів діяльності, займається встановленням вентильованих фасадів VentaRock на будівлях Києва та області. До 2020 року компанія не розглядала інтернет як канал залучення клієнтів. За розробкою лендингів під ключ для конвертації трафіку з реклами звернулися до нас, у Business Site. Ми розробили для продажу послуги встановлення вентфасадів сучасний сайт на WordPress — з представницьким дизайном, зручним адаптивним інтерфейсом, структурованим контентом.

Що було важливим для SKYTOWN

До моменту, коли власник компанії прийняв рішення замовити розробку landing page, він ніколи не занурювався у питання діджитал-маркетингу. Тому перше, що ми зробили для клієнта — детально проконсультували по можливостям та запропонували варіанти, що підходять під його очікування. Після консультації він остаточно визначився з тим, чого чекає від сайту:

 • Залучення нових клієнтів;
 • Позитивний вплив на імідж компанії;
 • Інформування потенційних партнерів про можливості компанії;
 • Презентацію послуг для всіх, хто в них так чи інакше зацікавлений.
приемер леднинга для строительной компании
приемер леднинга для строительной компании

Як ми розробляли сайт для продажу послуг монтажу вентфасадів

Спираючись на ті цілі, які клієнт хотів реалізувати через сайт, ми вибрали формат посадкової сторінки — оптимальний для продажу однієї пакетної послуги. На CMS WordPress зупинилися тому, що вона надає достатньо можливостей для розробки лендингу і, у разі потреби, дозволить його масштабувати до складного сайту з особистим кабінетом та іншими опціями.

Для опрацювання структури лендингу ми залучили штатного маркетолога. Він провів аналіз прямих конкурентів, які рекламуються в Google Ads і займають топові позиції в пошуковій видачі за релевантними SKYTOWN запитами. Висновками з проведеної аналітичної роботи користувався і дизайнер при розробці UX/UI дизайну.

Важливим етапом розробки була реалізація мобільної версії сайту. Згідно з новими дослідженнями, з мобільного давно вже шукають не тільки розваги, а й підрядників на облицювання фасадів.

Перед тим, як запустити лендинг і пустити на нього рекламу, ми все ретельно протестували і погодили із замовником. Зараз лендинг показує хорошу, для своєї ніші, конверсію, стабільно працює і зручний у використанні на сенсорних і звичайних дисплеях.

Сайт: fasades.net
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму