+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl

Веб-студія Портфоліо Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl

Модульне покриття для підлоги Tarkett Art Vinyl і супутні матеріали – один з ключових напрямків діяльності компанії SKYTOWN. Ми розробили лендинг з каталогом, націленим на продаж та формування позитивного іміджу компанії через публікацію фотокейсів укладання покриттів у комерційних та приватних приміщеннях.

Для чого SKYTOWN замовляв розробку лендінгу

Замовнику був потрібен сайт, який не буде перевантажений безліччю вкладених сторінок та презентує потенційним клієнтам компанії SKYTOWN вузький спектр послуг – продаж та укладання підлогових покриттів виробника Tarkett Art Vinyl. Важливо, щоб готовий сайт:

 • Відповідав тенденціям веб-дизайну;
 • Демонстрував пропозицію;
 • Надавав можливість оформити замовлення;
 • Знайомив із каталогом продукції та компанією в цілому;
 • Вів користувача по воронці продажів до цільової дії — звернення до SKYTOWN.

Як у BUSINESS SITE проходила робота над сайтом

У команді, яка займалася розробкою лендингу, крім дизайнера та розробника ми задіяли діджитал-маркетолога. Фахівець проаналізував конкурентів, цільову аудиторію, і сформував список вимог до лендингу для отримання високої конверсії трафіку в заявки.

Дизайн landing page на CMS WordPress створювався в три етапи: прототип, дизайн-макет, чистовий варіант. При цьому побудова керуючих елементів, розміщення фотографій, текстів, форм — це результат вивчення очікувань цільової аудиторії. Зрозуміло, ми не опитували десятки потенційних клієнтів компанії, але досліджували сайти конкурентів, скористалися власними кейсами та досвідом, знаннями маркетолога про розподіл уваги користувачів.

Паралельно з дизайном велася робота над реалізацією функціональності: створенням та налаштуванням форм, заявки з яких коректно надходили менеджеру на обробку; виведенням позицій каталогу у зручному для перегляду вигляді. Програміст і верстальник пропрацювали коректність реакції елементів сайту на кліки і в десктопній, і в мобільній версії.

На фінальному етапі розробки проект пройшов кілька етапів тестування. Перш ніж пускати трафік на лендинг, перевірили працездатність форм, телефони, вичитали контент, переконалися, що на різних екранах все коректно і від відвідування сайту у користувачів залишаться тільки позитивні враження.

У штаті агентства розробки сайтів BUSINESS SITE працюють спеціалісти, які створюють сайти для конкретних бізнесових цілей. Якщо вам потрібен не просто сайт, а вирішення конкретного завдання компанії: іміджевої, маркетингової, PR, – заповнюйте заявку, відповімо вам протягом робочого дня.

Сайт: bestpol.net
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму