+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка мобільних
додатків з нуля

Ми займаємося створенням мобільних додатків для продажу,
комунікації, програм лояльності та будь-яких інших цілей бізнесу.
ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ Зателефонувати

НАВІЩО БІЗНЕСУ У 2020-Х ВКЛАДАТИ КОШТИ У РОЗРОБКУ
СВОГО МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ

Інвестиції в розробку корпоративних програм для Android та iOS — запорука успіху бізнесу в майбутньому. У 2020 році у світі налічується близько 5 млрд користувачів смартфонів, які можуть і хочуть взаємодіяти з бізнесом через екрани своїх гаджетів.
Практично будь-яка b2b та b2c компанія може "закріпитися" в мобільному своїх клієнтів, потрібно тільки знайти ту саму точку дотику та реалізувати її в мобільному додатку. Саме цим займається команда мобільної розробки студії Business Site.
Мобільний додаток — чудовий варіант для зміцнення зв'язків із існуючими клієнтами. Інтернет-магазин може запропонувати покупцям оформляти замовлення з мобільного клієнта під Android чи iOS; для салону краси добре працює портативний особистий кабінет у форматі mobile app із записом до майстрів, спеціальними пропозиціями, персоналізованими порадами та електронною карткою лояльності; постійні клієнти фітнес-центрів оцінять можливість стежити за своїм прогресом, продовжувати членську картку та замовляти спортивне харчування безпосередньо зі свого мобільного. І це далеко не повний список того, що можна реалізувати в клієнтському мобільному додатку для бізнесу.
Також ми розробляємо мобільні програми Android/iOS для внутрішнього корпоративного використання: системи обліку, клієнти баз даних, інформатори, бази знань, трекери робочого часу та ін.
Навіщо бізнесу в 2020-х вкладати у розробку свого мобільного додатка

5 ПРИЧИН ВКЛАСТИ КОШТИ У СТВОРЕННЯ
МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ДЛЯ СВОГО БІЗНЕСУ

05
 

Використання мобільних пристроїв у 2020 році зросло на 10%

Люди замовляють таксі, орендують житло, навчаються, а деякі навіть працюють зі смартфона. Бізнес, який інтегрується в мобільну активність своїх клієнтів, стане буквально частиною їхньої реальності, а це зростання лояльності, середнього чека, LTV та інших важливих показників.

Використання мобільних пристроїв у 2020 році зросло на 10%
04
 

З мобільного охочіше користуються програмами, ніж сайтами

Розробка мобільного додатка не скасовує потреби корпоративного сайту та інших атрибутів присутності компанії в цифровому просторі. Але грамотна робота з клієнтами через мобільний додаток на тлі зростання мобільного трафіку – це додатковий перспективний канал роботи з клієнтами.

З мобільного охочіше користуються програмами, ніж сайтами
03
 

Клієнти цінують компанії, які заощаджують їх час

Дайте людям можливість витрачати менше часу на рутину - замовлення товарів, послуг, відстеження доставки, продовження передплат, вивчення мов. Не важливо, який продукт ви пропонуєте, завжди можна знайти спосіб спростити його доставку кінцевому клієнту через розробку мобільного додатка з потрібним набором опцій.

Клієнти цінують компанії, які заощаджують їх час
02
 

Люди все рідше шукають і найчастіше довіряють перевіреному

Дайте клієнту впевненість, що ви його не підведете, і він навіть не буде думати про існування конкурентів. Використовувати звичний мобільний додаток iOS/Android від знайомого постачальника послуг або товарів людині зручніше та простіше, ніж щоразу шукати нові сайти та сервіси.

Люди все рідше шукають і найчастіше довіряють перевіреному
01
 

Великі компанії вже є у Play Store та App Store

Великі компанії давно мають мобільні додатки, через які вони взаємодіють з різними категоріями клієнтів, партнерами та підрядниками. Поки що мобільний сегмент не переповнений і є можливість закріпити за собою пристойну частину екранного часу своєї цільової аудиторії, але варто поспішити — розробка мобільних програм компаній стала трендом початку 2020-х.

Великі компанії вже є у Play Store та App Store

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

СТВОРЮЄМО ІДЕЮ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ КОМПАНІЇ шукаємо ті можливості, які можна реалізувати з формату мобільного додатка
СКЛАДАЄМО ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ І ГОТУЄМО ДОГОВІР документуємо всі етапи розробки, складаємо кошторис і погоджуємо технічне завдання для того, щоб ви знали, що отримаєте за підсумками співпраці, якою буде фінальна вартість розробки мобільного додатка.
ГОТУЄМО ПРОТОТИПИ на першому етапі ми зробимо і узгодимо структуру кожного екрана програми, наочно продемонструємо, як усе буде влаштовано і що через нього зможуть робити користувачі.
ПРОГРАМУЄМО МОЖЛИВОСТІ на другому етапі програмісти пропрацюють функціональність вашого мобільного додатка для компанії та реалізують його зв'язок з існуючою it-інфраструктурою, щоб ви могли збирати дані для аналітики та взаємодіяти з користувачами.
ГОТУЄМО ДИЗАЙН запрограмовані можливості ми "запакуємо" у дизайн, створені на стику узгоджених прототипів та фірмового стилю компанії, зрозуміло, реалізуємо ваші побажання та подбаємо про дотримання стандартів UI/UX.
ТЕСТУЄМО готовий додаток пройде кілька етапів автоматизованого та ручного тестування, щоб переконатися у працездатності всіх закладених функцій.
ПЕРЕДАЄМО ВАМ ПРАВА І ДОМОВЛЯЄМОСЯ ПРО ПОДАЛЬШУ ПІДТРИМКУ після завершення робіт ми передамо додаток вам і підпишемо акт приймання. Компаніям, у яких немає свого відділу обслуговування програми, ми пропонуємо вигідні умови організації підтримки – оновлення, виправлення помилок, робота зі зворотним зв'язком від користувачів.

ДОДАТКИ, ЯКІ МИ РОЗРОБИЛИ

Відгуки про нашу веб студію

Замовити додаток для Андроїд/iOS


  ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКОРИСТОВУЄМО
  ДЛЯ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

  Kotlin Swift Net C# JS C/C++ jQuery Java Tizen HTML5

  Способи оплати послуг з розробки додатків

  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
  • Bitcoin, Ethereum
  • Приват24
  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
  • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

  Повернення коштів, рекламації та гарантії

  • З кожним клієнтом ми укладаємо офіційний договір на надання послуг зі створення мобільних додатків, у якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
  • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

  ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ РОЗРОБКИ
  МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ

  Отримайте 4 варіанти
  розрахунку вартості
  протягом 1 робочого дня!

  РОЗРАХУЄМО ДЛЯ ВАС ВАРТІСТЬ
  РОЗРОБКИ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ
  І ПРОКОНСУЛЬТУЄМО


   Ваші дані у безпеці!
   Ніколи не будуть передані 3 особам

   ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

   Скільки часу триватиме процес розробки мобільної програми?

   Розробка мобільних додатків на Android та iOS — багатоетапний процес, скільки часу він тривтаиме залежить від того, як швидко ви будете погоджувати кожен етап і наскільки складну функціональність ми реалізовуватимемо. Зв'яжіться з нами або залиште свій телефон, ми передзвонимо, розкажіть, який додаток хочете замовити, а ми порахуємо скільки це займе і в яку суму обійдеться.

   Від чого залежить вартість розробки додатків на iOS/Android?

   Ціна залежить від складності реалізації. Якщо ви хочете зробити простий клієнт інтернет-магазину формату Instant App — витратите менше, ніж на багаторівневий клієнт для контролю оптових поставок та перевезення складних вантажів. Але й не забувайте, що витрати на створення мобільного додатку - інвестиція, у цій справі ризиковано дуже економити на реалізації або можливостях.

   Я поки що не готовий замовляти розробку мобільного додатка, тому що не до кінця розумію, що зможу запропонувати клієнтам у такому форматі.

   Пропонуємо вам коротку безкоштовну консультацію - залиште номер телефону, ми передзвонимо і не заберемо багато часу. Справа в тому, що практично всі напрямки бізнесу можуть освоїти mobile, але не завжди очевидно, яким чином. У рамках консультації наш менеджер розповість вам про те, що можна реалізувати саме у вашому випадку, вислухає ваші ідеї, а також підготує комерційну пропозицію з кошторисом за результатами консультації – почитаєте, подумаєте, вирішите.
   Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
   Ок
   Дізнайтесь ціну розробки
   Заповніть цю форму