+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-каталог антикваріату Watel antik: ретро стиль, “картинний” дизайн та близько 1500 ексклюзивних позицій

Веб-студія Портфоліо Сайт-каталог антикваріату Watel antik: ретро стиль, “картинний” дизайн та близько 1500 ексклюзивних позицій

Антикварна галерея Watel antik — частина групи компаній Maison Watel з представництвами в Україні, Австрії та Франції. Більшість композицій — це приватна колекція, зібрана за багато років роботи з цінним та ексклюзивним антикваріатом у різних куточках Європи.

Веб-студія Business Site отримала запит на створення сайту-каталогу, у якому поціновувачі антикваріату зможуть: ознайомитися з більш ніж 1000 лотів, інформацією щодо діяльності галереї, а також історією антикваріату з різних країн Європи у розділі “З історії антикваріату” (Блог).

Індивідуальні особливості запиту:

Дизайн сайту-каталогу має бути: солідним, аристократичним, камерним та ексклюзивним. Для оформлення сайту обрано ретро стиль.

На сайті має бути дві опції для купівлі лоту: додавання до “Вибраного” та відправка швидкого запиту через кнопку “Ціна за запитом”.

Аудиторія галереї антикваріату:

Жінки та чоловіки у віці 45-60 років, які цікавляться антикваріатом та шукають ексклюзивні лоти для поповнення власної колекції (з наданням офіційного паспорту).

Чітке технічне завдання з основними вимогами до розробки:

 • Сайт-каталог пропонує дорогі ексклюзивні речі, тому слова та словосполучення: “Акція”, “Вигідна ціна”, “Спеціальна пропозиція”, “Знижка” — заборонені
 • Вже існуючий корпоративний стиль галереї потребував змін: додати новий колір “морської хвилі” для центральної літери W у логотипі
 • Текст на сайті має бути крупним
 • Банери та основні розділи сайту мають бути оформленні у вигляді картинних рам

Що було зроблено командою Business Site?

 1. Маркетинговий аналіз конкурентів. Враховуючи специфічну нішу замовника, маркетинговий аналіз потребував ретельного вивчення сильних та слабких сторін конкурентів. На основі аналізу створено технічне завдання для подальної розробки сайту-каталогу
 2. Розробка технічного завдання. При розробці враховано побажання замовника та додані рекомендації від спеціалістів веб-студії Business Site.
 3. SEO-оптимізація головної сторінки та окремих сторінок сайту для результативної індексації за основними запитами.
 4. Розробка прототипу та фінального дизайну. За основу взяті основні корпоративні кольори галереї та логотип. Основні кольори: беж, темно-синій, золотий, бронзовий. Банери, назви розділів, фото лотів та кнопки “Інші публікації”, “Всі проекти та послуги”, “Ціна за запитом” мають обрамлення у вигляді картинних рам. При наведенні курсору на рамку із зображенням лоту, відображається клікабельна назва для переходу до детального опису. У вже існуюче лого були внесені зміни.
 5. Верстка. Зроблена адаптивна верстка для коректного відображення усіх розділів та функцій сайту у мобільному телефоні та на ПК.
 6. Програмування. Сайт-каталог розміщено на CMS OpenCart та перенесено на основний домен.
 7. Тестування. Тестувальник перевірив коректність роботи кожного окремого розділу: цілісність посилань, функцію відправки запиту на зворотній дзвінок.
 8. Створення інструкції для замовника по роботі з редагуванням сайту через панель адміністратора: наповнення новими товарами, внесення коригувань на окремі сторінки та у картки товарів, редагування текстів та наповнення розділу “З історії антикваріату” (Блог).

Результат роботи команди Business Site

Створено сайт-каталог для міжнародної галереї антикваріату, витриманий у вже існуючому корпоративному стилі. Сайт адаптивний: усі функції доступні як з мобільного телефону, так і на ПК.

Замовити сайт-каталог або корпоративний сайт для своєї компанії з детальним пропрацюванням індивідуального дизайну, структури, функціоналу ви можете, оформивши заявку на сайті веб-студії Business Site.

Сайт: watel-antik.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму