+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO

Компанія COREDO спеціалізується на супроводі та консультуванні юридичних осіб у країнах Європи та СНД з питань реєстрації компанії, відкриття банківських рахунків, фінансового ліцензування, підтримки бізнесу у сфері FinTech та операцій з криптовалютою.

Команда COREDO – це ALM консультанти, юристи, фінансисти з багаторічним досвідом роботи у підтримці міжнародного бізнесу. Юридичні представництва компанії знаходяться у різних країнах Європи та СНД, тому важливою особливістю майбутнього сайту стала мультимовність. COREDO – відома на європейському ринку компанія, тому ключовим завданням нового корпоративного сайту було залучення нових клієнтів, у яких вже сформована довіра, а сама компанія асоціюється з надійністю та професіоналізмом.

Які завдання стояли перед командою веб-студії Business Site?

 • Створити корпоративний сайт із стильним сучасним дизайном з урахуванням вже існуючого корпоративного стилю компанії (на той момент компанія COREDO мала свій сайт, який застарів функціонально та не відповідав сучасним трендам дизайну).
 • Розділити послуги компанії на новому сайті за напрямками з детальним описом кожної послуги.
 • Перенести блог зі старого сайту на новий та налаштувати переадресацію.

Етапи розробки корпоративного сайту для COREDO:

 1. Маркетинговий аналіз. Маркетолог веб-студії Business Site провів аналіз конкурентів, виділивши сильні та слабкі сторони, що стало основою розробки структури сайту, дизайну, розміщення форм зворотного зв’язку. Також було визначено та проаналізовано очікування ЦА від взаємодії з сайтом.
 2. Розробка технічного завдання. Менеджер проекту склав детальне ТЗ з огляду на побажання замовника.
 3. SEO-адаптація. SEO-фахівець зібрав семантичне ядро, вніс рекомендації щодо створення структури та розділів сайту з огляду на seo-просування в майбутньому.
 4. Розробка дизайну. Було розроблено прототип, макет та фінальний варіант дизайну з урахуванням вже існуючого корпоративного стилю компанії.
 5. Верстка. Сайт зверстано з урахуванням коректного відображення на різних пристроях та однаково швидкого завантаження сторінок як десктопної версії, так і мобільної.
 6. Програмування. Сайт розміщений на простому в наповненні та seo-адаптації CMS WordPress. Понад 75 мільйонів сайтів розміщено саме на WordPress як зручному та надійному движку, на якому можна створити корпоративний сайт, сайт-візитку або лаконічну та стильну посадкову сторінку.
 7. Тестування. Тестувальник Business Site перед фінальним запуском перевірив сайт на справність роботи кожного окремого розділу, посилань, кнопок та форм.

Чому приділили особливу увагу?

Довіра — перший і найважливіший фактор для корпоративного сайту компанії, яка займається юридичним супроводом корпоративних клієнтів. Для того, щоб посилити довіру, командою нашої веб-студії було розроблено окремий блок “Команда COREDO”, де можна не просто побачити головні особи компанії, але й перейти на їхні особисті сторінки у діловій соціальній мережі Linkedin, натиснувши на піктограму соцмережі під фото та описом посади. Корпоративним клієнтам, для яких надійність партнера на першому місці, таке доповнення відіграє важливу роль у прийнятті рішення.

Результат нашої роботи:

Замовник отримав новий корпоративний сайт із збереженням існуючого корпоративного стилю (а також логотипу). Поєднання стриманого і спокійного темно-синього з яскравим жовтим (колір кнопок сайту), що спонукає до дії, максимально точно передає серйозність і надійність компанії.

Послуги, як і хотів замовник, було поділено на окремі розділи. З короткого опису на головній сторінці, відвідувач сайту може перейти на детальний опис, натиснувши кнопку “Дізнатися” (тут також ми наголосили на лаконічності призову, враховуючи сферу діяльності замовника та портрет ЦА).

Замовити корпоративний сайт для своєї компанії з детальним опрацюванням стилю, структури та можливістю подальшого SEO-супроводу ви можете, оформивши заявку нижче.

Сайт: https://coredo.eu/
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму