+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для рекламного агентства Planet Indoor

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для рекламного агентства Planet Indoor

Створення корпоративного сайту компанії передбачає комплекс проведених робіт. Так як цей вид інтернет-ресурсу повинен повноцінно представляти фірму в мережі, там має бути максимум інформації про діяльність організації, її співробітників, послуги і так далі.

Одним із проектів нашої команди «Business site» стала розробка корпоративного сайту для рекламного агентства «Planet Indoor». Цей портал створювався не тільки для того, щоб запропонувати конкретні послуги потенційним клієнтам, але й розповісти про фірму, ознайомити відвідувача з нею та її роботою.

Особливості дизайну

Складність розробки дизайну для таких веб-ресурсів полягає в тому, що все має бути продумане до дрібниць, і це має бути фірмовий стиль, оригінальний, не такий, як у інших. Працюючи над сайтом для «Planet Indoor», наша веб-студія створила персональне оформлення, яке досить ненав’язливе для відвідувача, але в той же час має індивідуальність. Стандартні кольори, білий та червоний, були вибрані для більшого контрасту, щоб легко виділити головне та зосередити увагу користувачів. Велика кількість графічних елементів, серед яких і великі фотоілюстрації, розбавляють загальний дизайн і роблять сайт яскравішим, цікавішим.

страница о нас Planet Inddor
Корпоративный сайт от Бизнес Сайт
страница о нас Planet Inddor
Корпоративный сайт от Бизнес Сайт

Корпоративний сайт передбачає наявність великої кількості сторінок, а отже, має бути добре продумана навігація по ресурсу. Студія розробки сайтів «Business site» зробила меню у шапці, де лише 5 основних розділів. Для більшої зручності користувачів у деяких розділах меню є списки, з їх допомогою можна відразу зайти в підрубрику, що цікавить. Контактна інформація розміщується також у шапці сайту, щоб не довелося довго шукати номер телефону компанії.

Корпоративний сайт рекламного агентства «Planet Indoor» адаптований під мобільні пристрої, що дозволяє переглядати сайт з будь-якого пристрою.

planet adaptive design Корпоративний сайт для рекламного агентства Planet Indoor

Якщо Ви вирішили зробити корпоративний веб-ресурс для свого бізнесу, звертайтесь до нашої компанії. Вартість створення сайтів різних видів Вас приємно здивує, а результат нашої роботи буде на найвищому рівні.

Сайт: planetindoor.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму