+38 (096) 400 15 67

Корпоративний сайт для рекламного агентства Planet Indoor

Корпоративний сайт для рекламного агентства Planet Indoor

Створення корпоративного сайту компанії передбачає комплекс проведених робіт. Так як цей вид інтернет-ресурсу повинен повноцінно представляти фірму в мережі, там має бути максимум інформації про діяльність організації, її співробітників, послуги і так далі.

Одним із проектів нашої команди «Business site» стала розробка корпоративного сайту для рекламного агентства «Planet Indoor». Цей портал створювався не тільки для того, щоб запропонувати конкретні послуги потенційним клієнтам, але й розповісти про фірму, ознайомити відвідувача з нею та її роботою.

Особливості дизайну

Складність розробки дизайну для таких веб-ресурсів полягає в тому, що все має бути продумане до дрібниць, і це має бути фірмовий стиль, оригінальний, не такий, як у інших. Працюючи над сайтом для «Planet Indoor», наша веб-студія створила персональне оформлення, яке досить ненав’язливе для відвідувача, але в той же час має індивідуальність. Стандартні кольори, білий та червоний, були вибрані для більшого контрасту, щоб легко виділити головне та зосередити увагу користувачів. Велика кількість графічних елементів, серед яких і великі фотоілюстрації, розбавляють загальний дизайн і роблять сайт яскравішим, цікавішим.

страница о нас Planet Inddor
Корпоративный сайт от Бизнес Сайт

Корпоративний сайт передбачає наявність великої кількості сторінок, а отже, має бути добре продумана навігація по ресурсу. Студія розробки сайтів «Business site» зробила меню у шапці, де лише 5 основних розділів. Для більшої зручності користувачів у деяких розділах меню є списки, з їх допомогою можна відразу зайти в підрубрику, що цікавить. Контактна інформація розміщується також у шапці сайту, щоб не довелося довго шукати номер телефону компанії.

Корпоративний сайт рекламного агентства «Planet Indoor» адаптований під мобільні пристрої, що дозволяє переглядати сайт з будь-якого пристрою.

planet adaptive design  Корпоративний сайт для рекламного агентства Planet Indoor

Якщо Ви вирішили зробити корпоративний веб-ресурс для свого бізнесу, звертайтесь до нашої компанії. Вартість створення сайтів різних видів Вас приємно здивує, а результат нашої роботи буде на найвищому рівні.

Сайт: planetindoor.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку