+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт з каталогом для продажу агротехніки

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт з каталогом для продажу агротехніки

Компанія «Тріа» займається реалізацією агротехніки та запчастин на вигідних умовах: нові та б/в, лізинг, trade in, індивідуальні умови фінансування. У цифрах про компанію: понад 25 видів сільськогосподарських машин, 5 представництв по Україні, 12 років на ринку, офіційний дилер 7 світових виробників.

Цілі і завдання

Представники агрокомпанії звернулися до веб-студії «Бізнес Сайт» з чітким та зрозумілим завданням: провести глибокий редизайн сайту, опрацювати стиль та функціонал. Досягти максимального відгуку користувачів через правильне та легке подання основної інформації та переваг. Полегшити знайомство відвідувачів із каталогом продукції та викликати інтерес до співпраці, придбання агротехніки. Пропрацювати шляхи привернення уваги цільової аудиторії та спростити для неї спосіб зв’язку з представниками компанії.

Шляхи реалізації

Для того, щоб зробити корпоративний сайт, було вирішено розробити основні сторінки у форматі лендінг-пейдж: яскраві фото, тригери переваг, форми захоплення. Багато уваги приділили стильовому оформленню: як і належить корпоративному сайту, дизайн повинен відображати фірмовий стиль компанії. На кожній із внутрішніх сторінок продумали способи привернення уваги аудиторії. Відвідувачі, потрапляючи сюди, повинні відразу відзначити переваги компанії та зрозуміти, що в їхньому асортименті точно є техніка або запчастини. У зв’язку з цим, в окреме трудомістке завдання виділили опрацювання фільтрів товарів, що виявилося не так просто реалізувати на базі WordPress.

Результат розробки

У результаті вийшов солідний, сучасний та зручний сайт агрокомпанії. На ньому стало легко орієнтуватися, незважаючи на, як і раніше, велику кількість інформації, розділів та внутрішніх сторінок, які і передбачає створення сайту для великої компанії. На головній сторінці увагу захоплює слайдер із великим зображенням товару та функціональними кнопками переходу до каталогів. У горизонтальному меню представлені основні категорії, що полегшують пошук продукції. У шапку винесений рядок пошуку, посилання на сторінки в соцмережах, інтерактивний номер телефону та кнопка із формою для замовлення дзвінка. Таким чином, цільові відвідувачі, зацікавлені в купівлі товару (фермери, дилери, оптовики) можуть легко зв’язатися з менеджерами, з якого б пристрою вони не перейшли на сайт.

создание сайта для агрокомпании
сайт агрокомпании с каталогом
дизайн сайта агрокомпании
корпоративный сайт с каталогом
сайт фирмы с каталогом продукции
создание сайта для агрокомпании
создание сайта для агрокомпании
сайт агрокомпании с каталогом
дизайн сайта агрокомпании
корпоративный сайт с каталогом
сайт фирмы с каталогом продукции
создание сайта для агрокомпании

Стильове оформлення перегукується з фірмовим стилем та брендбуком: домінують червоний та сірий кольори у солідному та ненав’язливому поєднанні. Загальний стиль сайту – чистий, світлий. Актуальний плоский дизайн. Підібрано тематичні зображення, промальовано іконки, реалізовано анімаційні елементи, які роблять сайт більш «живим», зручним, інтуїтивно зрозумілим. Верстка – повністю адаптивна, що дозволяє охопити відвідувачів із будь-яких пристроїв. Сайт коректно відкривається будь-яким популярним браузером. На платформі WordPress була детально опрацьована технічна частина: реалізовані докладні фільтри для зручного пошуку будь-якого товару. Налаштовані календар заходів компанії, форма підписки на новини та спецпропозиції, можливість завантажити презентацію про компанію та поставити запитання. Замовник залишився цілком задоволеним результатами виконаної роботи та якістю виконання поставлених завдань.

Сайт: tria-agro.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму