+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Оновлення сайту компанії FPK marketing

Веб-студія Портфоліо Оновлення сайту компанії FPK marketing

FPK marketing — компанія, що пропонує цікаві ідеї та рішення для рекламодавців, які прагнуть покращити якість своїх додатків та кампаній, оптимізованих для мобільних пристроїв. Головна мета компанії — надати клієнтам найкращі пропозиції для монетизації їхнього інтернет-трафіку з максимальним прибутком. Працюючи з 2018 року, компанія встигла реалізувати вже 244 успішні проекти і не зупиняється на досягнутому.

Завдання для Business Site

Представник компанії звернувся до нас із проханням виконати модернізацію сайту, яка передбачає зміни у зовнішньому вигляді, інформаційному змісті та функціональності ресурсу. Пріоритетним завданням веб-студії стала розробка солідного дизайну, що викликає довіру та впевненість клієнтів. Замовнику хотілося, щоб редизайн викликав у відвідувача ефект “WOW!”

Шляхи реалізації

Поєднання кольорів має важливий вплив на думку відвідувача веб-ресурсів. Кольорова гама, тон завжди управляє емоціями та визначає ставлення до нього загалом. Враховуючи психологію кольору, для оформлення ресурсу було використано білий, темно-синій кольори та його відтінки. Також варто відзначити, що синій колір є досить універсальним, він викликає довіру з боку відвідувачів веб-платформи і вважається головним корпоративним кольором багатьох популярних компаній.

В оновленому ресурсі маркетологів ми запровадили анімовані елементи на головній сторінці, які успішно впливають на конверсію. Також спеціалісти веб-студії оновили зовнішній вигляд текстового контенту, зробивши його зручним для читання; оновили розділи на більш сучасні і якісні; провели оптимізацію юзабіліті (реалізована проста та зрозуміла навігація).

 

Результат редизайну

Ми, спеціалісти Business Site, провели глибокий редизайн компанії цифрового маркетингу і можемо з упевненістю заявити, що з поставленими завданнями впоралися на 10 з 10 і досягли ефекту WOW! Мінімалістичний дизайн виглядає гармонійно та сучасно. Відмінне відображення сторінок “Про нас”, “Спасибі”, “404”. Сайт працює на платформі WordPress. Ми здійснили всі бажання клієнта та готові знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Потрібна розробка сайту під ключ? Оновлення корпоративного сайту та його дизайну? Зверніться до веб-студії Business Site.

Сайт: fpk-marketing.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму