+38 (096) 400 15 67

Оновлення сайту компанії FPK marketing

Оновлення сайту компанії FPK marketing

FPK marketing — компанія, що пропонує цікаві ідеї та рішення для рекламодавців, які прагнуть покращити якість своїх додатків та кампаній, оптимізованих для мобільних пристроїв. Головна мета компанії — надати клієнтам найкращі пропозиції для монетизації їхнього інтернет-трафіку з максимальним прибутком. Працюючи з 2018 року, компанія встигла реалізувати вже 244 успішні проекти і не зупиняється на досягнутому.

Завдання для Business Site

Представник компанії звернувся до нас із проханням виконати модернізацію сайту, яка передбачає зміни у зовнішньому вигляді, інформаційному змісті та функціональності ресурсу. Пріоритетним завданням веб-студії стала розробка солідного дизайну, що викликає довіру та впевненість клієнтів. Замовнику хотілося, щоб редизайн викликав у відвідувача ефект “WOW!”

Шляхи реалізації

Поєднання кольорів має важливий вплив на думку відвідувача веб-ресурсів. Кольорова гама, тон завжди управляє емоціями та визначає ставлення до нього загалом. Враховуючи психологію кольору, для оформлення ресурсу було використано білий, темно-синій кольори та його відтінки. Також варто відзначити, що синій колір є досить універсальним, він викликає довіру з боку відвідувачів веб-платформи і вважається головним корпоративним кольором багатьох популярних компаній.

В оновленому ресурсі маркетологів ми запровадили анімовані елементи на головній сторінці, які успішно впливають на конверсію. Також спеціалісти веб-студії оновили зовнішній вигляд текстового контенту, зробивши його зручним для читання; оновили розділи на більш сучасні і якісні; провели оптимізацію юзабіліті (реалізована проста та зрозуміла навігація).

 

Результат редизайну

Ми, спеціалісти Business Site, провели глибокий редизайн компанії цифрового маркетингу і можемо з упевненістю заявити, що з поставленими завданнями впоралися на 10 з 10 і досягли ефекту WOW! Мінімалістичний дизайн виглядає гармонійно та сучасно. Відмінне відображення сторінок “Про нас”, “Спасибі”, “404”. Сайт працює на платформі WordPress. Ми здійснили всі бажання клієнта та готові знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Потрібна розробка сайту під ключ? Оновлення корпоративного сайту та його дизайну? Зверніться до веб-студії Business Site.

Сайт: fpk-marketing.com

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку