+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club

Веб-студія Портфоліо Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club

GREENWICH Travel Club – це туристична компанія, яка організовує поїздки для туристів та бізнес-делегацій. Враховуючи специфіку своєї діяльності, організація вирішила детальніше презентувати свої послуги в Інтернет-середовищі. За розробкою сайту вони звернулися до нас у Business Site.

Потреби замовника

Від компанії надійшло замовлення створення корпоративного сайту, здатного зацікавити потенційних клієнтів. Також веб-ресурс потрібно було підготувати до просування в пошукових системах. Під час обговорення майбутнього проекту разом із замовником ми склали список головних вимог:

 • презентабельний дизайн;
 • зрозуміла структура;
 • зручна навігація сайтом;
 • проста CMS для керування контентом.

Як відбувалася робота над проектом

Менеджер проекту, спираючись на вимоги, описав технічні завдання. Разом із замовником ми погодили дрібні деталі та почали втілювати проект у життя. Спочатку визначилися з базовим стеком – за основу взяли CMS WordPress. Ця популярна система відмінно підходить для тих випадків, коли замовник хоче самостійно керувати наповненням сайту та редагувати контент. Далі наші спеціалісти перейшли до розробки прототипу сайту. По закінченню цього етапу, первинний варіант був відправлений замовнику на розгляд. Команда прислухалася до кількох побажань клієнта та внесла необхідні доповнення.

На наступному етапі за справу взялися веб-дизайнери. Оскільки до першочергових вимог належали привабливий дизайн та зрозуміла структура, наші співробітники ретельно взялися за розробку представлення сайту. Вони створили просту для користувача структуру сторінок, зручний спосіб подачі матеріалу та оформили ресурс візуально. Коли замовник затвердив макет дизайну, роботу розпочали верстальник і SEO-фахівець. Одночасна робота у двох напрямках значно прискорила процес створення корпоративного сайту.

Наші розробники на початковому етапі розробки сайту завжди закладають базу під SEO-просування, що спрощує роботу над поставленими завданнями для експерта з оптимізації. Для підвищення позиції GREENWICH Travel Club у результатах пошукової видачі було проведено первинне налаштування сайту та встановлення плагінів, необхідних для SEO.

Підготувавши всю інформацію для додавання на сайт, ми надіслали його замовнику на перевірку. Після затвердження всіх контент-матеріалів, наповнили сайт та зверстали сторінки. Це були останні етапи перед фінальним тестуванням.

Результати нашої роботи

Корпоративний сайт успішно пройшов тестування. Завдяки адаптивній верстці, всі сторінки однаково добре завантажувалися в різних браузерах як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої. Ми запустили сайт, переконавшись, що всі технічні вимоги виконані і жодних помилок не допущено. Замовник отримав необхідні доступи до адміністрування та після особистої перевірки залишився задоволений роботою.

 

Сайт: www.gwtc.az
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму