+38 (096) 400 15 67

Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club

Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club

GREENWICH Travel Club – це туристична компанія, яка організовує поїздки для туристів та бізнес-делегацій. Враховуючи специфіку своєї діяльності, організація вирішила детальніше презентувати свої послуги в Інтернет-середовищі. За розробкою сайту вони звернулися до нас у Business Site.

Потреби замовника

Від компанії надійшло замовлення створення корпоративного сайту, здатного зацікавити потенційних клієнтів. Також веб-ресурс потрібно було підготувати до просування в пошукових системах. Під час обговорення майбутнього проекту разом із замовником ми склали список головних вимог:

  • презентабельний дизайн;
  • зрозуміла структура;
  • зручна навігація сайтом;
  • проста CMS для керування контентом.

Як відбувалася робота над проектом

Менеджер проекту, спираючись на вимоги, описав технічні завдання. Разом із замовником ми погодили дрібні деталі та почали втілювати проект у життя. Спочатку визначилися з базовим стеком – за основу взяли CMS WordPress. Ця популярна система відмінно підходить для тих випадків, коли замовник хоче самостійно керувати наповненням сайту та редагувати контент. Далі наші спеціалісти перейшли до розробки прототипу сайту. По закінченню цього етапу, первинний варіант був відправлений замовнику на розгляд. Команда прислухалася до кількох побажань клієнта та внесла необхідні доповнення.

На наступному етапі за справу взялися веб-дизайнери. Оскільки до першочергових вимог належали привабливий дизайн та зрозуміла структура, наші співробітники ретельно взялися за розробку представлення сайту. Вони створили просту для користувача структуру сторінок, зручний спосіб подачі матеріалу та оформили ресурс візуально. Коли замовник затвердив макет дизайну, роботу розпочали верстальник і SEO-фахівець. Одночасна робота у двох напрямках значно прискорила процес створення корпоративного сайту.

Наші розробники на початковому етапі розробки сайту завжди закладають базу під SEO-просування, що спрощує роботу над поставленими завданнями для експерта з оптимізації. Для підвищення позиції GREENWICH Travel Club у результатах пошукової видачі було проведено первинне налаштування сайту та встановлення плагінів, необхідних для SEO.

Підготувавши всю інформацію для додавання на сайт, ми надіслали його замовнику на перевірку. Після затвердження всіх контент-матеріалів, наповнили сайт та зверстали сторінки. Це були останні етапи перед фінальним тестуванням.

Результати нашої роботи

Корпоративний сайт успішно пройшов тестування. Завдяки адаптивній верстці, всі сторінки однаково добре завантажувалися в різних браузерах як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої. Ми запустили сайт, переконавшись, що всі технічні вимоги виконані і жодних помилок не допущено. Замовник отримав необхідні доступи до адміністрування та після особистої перевірки залишився задоволений роботою.

 

Сайт: www.gwtc.az

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку