25 липня 2019 року ми отримали подяку від компанії «Контакт». У ньому вказується, що веб-студія «Бізнес Сайт» була обрана з безлічі конкурентів завдяки розумним умовам вартості та оптимальним термінам виконання роботи.

Наша команда з дизайнерів, менеджерів, програмістів та інших співробітників врахувала всі побажання замовника та здійснила:

  • редизайн корпоративного сайту;
  • перед підготовкою нового дизайну опрацювали його структуру, зробивши її логічною та правильною, щоб вона була коректною для подальшого seo просування ресурсу;
  • опрацювали форми захоплення на сайті з метою збільшення його конверсійності.

Оновлений корпоративний сайт https://contact-endoscopy.com/ тепер гідно представляє свою компанію на міжнародних ринках медичного обладнання. У відгуку про веб-студію Business Site йдеться про те, що дизайн ресурсу компанії «Контакт» став сучасним, зі зрозумілою структурою, адаптований під мобільні пристрої та в ньому є зручна адмін-панель.

Підприємство «Контакт» є лідером у розробці та виробництві високотехнологічного ендоскопічного та електрохірургічного обладнання для малоінвазивної хірургії. Завдяки якісному сайту та його правильній SEO оптимізації більше потенційних клієнтів дізналося про компанію, а реклама онлайн стала більш ефективною.

Відгуки про компанію «Бізнес Сайт» допомагають нам зрозуміти запити замовників, удосконалюватись та не зупинятися на досягнутих результатах. Звертайтесь до нас, ми допоможемо вас створити сайт з нуля, просунути його на перші місця в пошукових системах, наповнити його матеріалами та створити контекстну рекламу. Це дозволить залучити більше клієнтів та зробити ваш бізнес більш прибутковим.