+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів

EasyPay – фінансово-технологічна корпорація, до складу якої входять: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Контрактовий Дім», ВПС «Фінансовий світ», ТОВ «ФК «АБЕКОР». IT-підприємство гарантує забезпечення технологічного процесу прийому платежів, їхню повну безпеку та кодування інформації. Фінансові взаєморозрахунки між партнерами та контрагентами здійснюються надійно та легітимно. Компанія на ринку України з 2007 року.

Розробка корпоративного сайту з нуля

Представники EasyPay звернулися до веб-студії «Бізнес-Сайт» з проханням створити корпоративний сайт під ключ. Його завдання – залучення нових клієнтів та бізнес партнерів. Онлайн-портал має бути зручним, простим для виконання будь-яких платежів на адреси:

 • державних підприємств та організацій;
 • житлово-комунальних господарств;
 • операторів мобільного зв’язку;
 • банків;
 • інтернет-магазинів;
 • систем фінансових переказів.

Ми виконали цю роботу в обумовлений термін. Крім того, нами було створено окрему сторінку з перевагами корпорації. Вони розписані детально за пунктами, це дозволить потенційним клієнтам та партнерам оцінити EasyPay та прийняти правильне рішення. У правому куті «шапки» всіх сторінок є контактний телефон та спеціальна кнопка для майбутніх партнерів. Після натискання на неї з’являється форма зворотного зв’язку, в ній можна поставити будь-які питання, що цікавлять.

Результат розробки

Сайт вийшов функціональним та простим у використанні. Зайти на нього та виконати потрібні дії можна з будь-якого пристрою. У лівому кутку горизонтального меню є невелика яскрава кнопка, яка дозволяє перейти на сторінку, де миттєво можна зробити переказ коштів з картки на картку. Крім того, тут легко здійснити будь-які інші платежі: перекази за реквізитами, з гаманця на гаманець тощо.

Відвідувачі можуть легко виконати необхідні операції, а оригінальний та яскравий дизайн сторінок привертає увагу з першого погляду. Водночас він інформативний та діловий. На головному майданчику є дворівневі розділи з інформацією для власників термінального обладнання, банків, орендодавців, а також прийому різних платежів.

Якщо вам потрібно створити корпоративний сайт, звертайтеся до веб-студії «Бізнес-Сайт», ми із задоволенням виконаємо цю роботу з урахуванням усіх побажань замовника.

Сайт: easysoft.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму