+38 (096) 400 15 67

Корпоративний сайт фармацевтичної компанії Private label Development

Корпоративний сайт фармацевтичної компанії Private label Development

Private label Development – українська компанія, яка з 2014 року займається розробкою фармацевтичних препаратів на замовлення та здійснює повний комплекс послуг для аптечних мереж. Мета компанії – покращити якість життя пацієнтів, забезпечивши їх доступними лікарськими засобами.

Завдання для Business Site

Представники компанії Private label Development звернулися до веб-студії «Бізнес-Сайт» з проханням створити корпоративний сайт з нуля, акцентуючи увагу на максимально сучасному дизайні.

Розробка сайту під ключ для компанії Private label Development

Створення сайту мало на меті презентацію діяльності компанії та всіх її товарів на просторах інтернету. Важливо було запустити сайт, який відповідав би таким вимогам:

  • приносив більший прибуток;
  • охоплював широку аудиторію нових клієнтів та партнерів;
  • був максимально простим та зрозумілим для користувачів.

Що було зроблено командою “Бізнес Сайт”

Ми створили корпоративний сайт на одній із найпопулярніших CMS серед розробників – WordPress. Програмісти веб-студії реалізували всі функції, які можливі на даній CMS. Детально ознайомившись зі специфікою бізнесу, дизайнер вивчив корпоративний стиль компанії та розробив унікальні макети сайту відповідно до вимог та побажань замовника. Був створений унікальний зовнішній вигляд веб-сайту, що запам’ятовується та підкреслює переваги компанії, викликає довіру до компанії.

Щоб адаптувати сайт для максимальної кількості відвідувачів, ми виконали верстку, програмування та протестували весь функціонал. Швидкість завантаження за даними сервісу PageSpeed ​​Insights вище 70 балів. Це було потрібно для коректного та швидкого відображення сайту на планшеті, телефоні, комп’ютері, ноутбуці з різними розширеннями екрана.

Фахівці Business Site активно працювали над внутрішньою SEO оптимізацією, на яку клієнт попросив зосередити особливу увагу. Ми зібрали семантичне ядро, зареєстрували сайт у пошукових системах, налаштували Google Search Console, Google Tag Manager, Google Analytics. Компанія Private label Development була зареєстрована в Google Business Center та оптимізована під ключові запити. Можна сказати, що базова SEO-оптимізація виконана якнайкраще і вже дає хороші показники. Весь матеріал сайту значно збільшує поведінкові фактори та конверсії веб-платформи.

Виведення онлайн-бізнесу на новий рівень не обійшлося без налаштування аналітики, що відноситься до ефективних апаратів для оцінки якості трафіку, поведінки відвідувачів тощо, її результати використовуються на регулярній основі.

Даний проект має пропрацьований функціонал: відвідувачі легко орієнтуються та знаходять необхідний препарат у каталозі продукції, створений через плагін Woocommerce. Головні переваги плагіна – простота управління та необмежена розширюваність. Спеціалісти веб-студії “Бізнес Сайт” виконали поставлені завдання та довели веб-сайт фармацевтичної компанії до технічної досконалості.

Якщо вам потрібно просувати в мережі фармацевтичну компанію через різні digital-інструменти, якщо ви мрієте зайняти вищу позицію і стати лідером фармринку – переходьте за посиланням. Наші фахівці вирішать будь-які маркетингові чи аналітичні завдання, обговорять з вами рішення, що підходять вашому бізнесу.

 

Сайт: private-label.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку