+38 (096) 400 15 67

Корпоративний сайт заводу металоконструкцій

Корпоративний сайт заводу металоконструкцій

Як все починалося

Розробка корпоративного сайту виконувалась на замовлення заводу “Метал МК”, який займається виробництвом металоконструкцій під ключ по всій Україні. Через виробництво заводу проходить близько 50 тонн металоконструкцій в місяць, а сам завод надає щонайменше 8 років гарантії на будь-які конструкції з металу. Компанія позитивно зарекомендувала себе на українському ринку і вже понад 14 років створює якісну металопродукцію і постійно розвивається.

Завдання розробки сайту

Перед нами було поставлено мету створити сайт під ключ і налаштувати рекламну кампанію Google Ads. Ресурс мав підвищити рівень замовлень, допомогти заводу стати конкурентоспроможнішим. Головне завдання — залучити будівельні компанії, керівників та менеджерів великих корпорацій, які шукають підрядника зі зварювальних робіт та будівництва габаритних металоконструкцій.

Що було зроблено для досягнення цілей

Нашим дизайнером був розроблений гідний логотип, який повністю відповідає кольоровій гамі, що вимагався замовником. Використані строгі та ділові кольори, такі як білий, сірий, чорний та темно-синій. Дизайн та стиль веб-ресурсу строгий, ненав’язливий та лаконічний, чудово виконує своє завдання. Відповідно до нових тенденцій веб-дизайну, нашими спеціалістами була створена чітка структура сайту, додана кнопка “Зв’язатися з нами”. Також потенційні клієнти можуть знайти всю необхідну інформацію для зв’язку з представниками заводу “Метал МК”.

Корпоративний сайт створений на платформі CMS WordPress, оскільки це найпопулярніша та найпотужніша система управління контентом. Зручна адміністративна панель порадує навіть не досвідченого працівника ПК.

Наші фахівці застосували необхідні прийоми щодо внутрішньої SEO-оптимізації, які спрямовані на майбутнє просування сайту. Пошукові системи правильно сприймуть ключові запити клієнтів та приведуть їх на сайт заводу “Метал МК”.

Вважаємо, що нам вдалося виконати поставлені завдання та довести веб-ресурс заводу до технічної досконалості. Спеціалісти веб-студії “Бізнес Сайт”:

  • заповнили коди;
  • створили гідний контент;
  • прописали мета-теги;
  • підвищили юзабіліті;
  • посилили комерційні фактори та багато іншого.

Здійснено налаштування аналітики – ще один важливий етап створення сайту, за допомогою якого відстежується ефективність рекламних операцій, використовують її результати на регулярній основі.

Важливим завданням стало налаштування та запуск Google Ads. За допомогою контекстної реклами нам вдалося залучити цільових відвідувачів та сконцентрувати увагу аудиторії на металопродукції.

Не обійшлося без адаптивної верстки, яка потрібна для коректного відображення сайту на планшеті, комп’ютері, ноутбуці з різними розширеннями екрана. Приємно завершувати роботу, коли обидві сторони залишаються задоволеними результатом створення сайту. Дякуємо за замовлення заводу металоконструкцій “Метал МК”.

Дорогі читачі! Не забувайте, що найкращі розробники сайтів під ключ працюють у дружній команді веб-студії “Бізнес Сайт”. Абсолютно будь-які ваші бажання будуть здійснені! Вважаєте, що у вас найскладніше завдання? Ми таке любимо!

 

Сайт: metalmk.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку