+38 (096) 400 15 67

Лендинг для продажу водостічних систем

Лендинг для продажу водостічних систем

На замовлення компанії “Орбіталь” ми виготовили лаконічний landing page для продажу німецьких водостічних систем МARLEY. Ці системи добре зарекомендували себе за більш ніж 60-річний термін використання у європейських країнах, де високо цінується якість та функціональність. Водостічні системи MARLEY підходять для встановлення в малоповерхових будівлях стандартного типу і є вигідним придбанням для власників таких об’єктів.

Маркетингова концепція сторінки

На сайті представлена ​​основна інформація про вартість та комплектацію системи, переваги її використання та гарантійні терміни від заводу-виробника. Реалізовано можливість розрахувати вартість та оформити замовлення через спеціальну форму або заповнити форму зворотнього зв’язку, щоб здійснити покупку через менеджера. До цільової дії відвідувачів посадкової сторінки спонукає і акційна пропозиція, поряд з якою розміщено лічильник зворотнього відліку часу до кінця акції. Лендинг містить інформацію, подану коротко, зрозуміло і лаконічно, оформлену графічними іконками, що полегшують сприйняття.

Дизайн та оформлення

Для оформлення сторінки, що продає, за бажанням замовника були використані кольори з логотипу – білий і синій. На сайті є багато мальованих графічних елементів і якісних фотографій. Для візуалізації комплектуючих системи водовідведення намальовано деталізовану схему у двох колірних варіаціях. Інформація щодо вартості комплектуючих подана у відповідній таблиці, дизайн якої допомагає сконцентрувати увагу відвідувача на самому товарі.
Загальний стиль оформлення – характерний для лендингу мінімалізм, який підштовхує клієнта до цільової дії: зворотний зв’язок та оформлення покупки.

Лендинг для продажи водостоков

Технічні особливості створення сторінки

Створення сайтів для продажу товарів та послуг передбачає широке коло цільової аудиторії. Щоб залучити користувачів планшетів та мобільних пристроїв, під час створення лендингу ми застосували адаптивну верстку. Коректне відображення сайту та функціональність зберігаються при відкритті сторінки будь-яким із популярних браузерів.

adaptive landing vodostoki  Лендинг для продажу водостічних систем

Реалізація лендингу на платформі WordPress дає можливість керувати інформацією, додавати та змінювати дані та отримувати повідомлення з інтерактивних вікон на електронну пошту власника посадкової сторінки.

На сайті використані анімаційні ефекти, які спрацьовують при наведенні курсору на кнопки виклику форми зворотнього зв’язку. Реалізовано можливість зміни колірного рішення схеми водостічної системи. Для розрахунку вартості системи розроблено функціональний калькулятор із можливістю вказувати кількість кожного з елементів. Передбачено можливість обирати спосіб доставки та зберігати замовлення у pdf-форматі. Налаштувано також автоматичне надсилання копій замовлення на пошту покупця та продавця.

Сайт: sale.orbital.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку