+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Промо-сайт для презентації та просування крапель для очей

Веб-студія Портфоліо Промо-сайт для презентації та просування крапель для очей

Для фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» ми розробили промо-сайт, що презентує новий медичний препарат – краплі для очей Аквіла. «Юрія-Фарм» за роки роботи встигла зарекомендувати себе як виробник ефективних препаратів для лікування та профілактики захворювань.

Маркетингова концепція промо-сайту

Перед нами стояло завдання розповісти про новий препарат і донести до відвідувачів сайту думку про необхідність його використання для підтримки здоров’я очей. Для цього ми створили мультилендинг, де застосували візуалізацію, порівняльну характеристику дії крапель та природних особливостей ока орла, та акцентували увагу на можливості отримання безкоштовного пробника препарату.

Промо-сайт крапель для очей Аквіла охоплює широку цільову аудиторію. Потенційні покупці товару – люди, які використовують контактні лінзи, що проводять багато часу перед монітором або за кермом автомобіля, мами дітей, які мають проблеми із зором, люди похилого віку та багато інших. Враховуючи особливості кожної групи людей, ми зробили сайт стриманим та приємним оку, та позиціонували новий препарат як засіб для вирішення безлічі проблем, пов’язаних з очима. На кожній сторінці сайту розміщені точки захоплення клієнта – кнопка замовлення дзвінка для зворотного зв’язку та кнопка для отримання безкоштовного пробника. Увага клієнта акцентується на тому, що кількість пробників обмежена, після чого присутній заклик до дії – замовлення пробника просто зараз.

Особливість дизайну мультилендінгу

Кожна сторінка мультилендингу оформлена у фірмовому стилі компанії. Переважна колірна гама – відтінки зеленого та помаранчевого кольору. Зелений колір символізує здоров’я, природність та безпеку компонентів препарату. Світлі непомітні відтінки забезпечують легкість сприйняття, не перевантажують очі. Помаранчевий колір привертає увагу відвідувача до важливих інформаційних блоків на сайті завдяки контрастності з основним кольором. Загальний стиль сайту – нейтральний, класичний. Ніжний дизайн доповнений витонченими анімаційними ефектами. Вся інформація компактно представлена ​​в окремих блоках із тематичними картинками.

Дизайн первого экрана мультилендинга
Описание действия препарата на сайте
Описание глазных капель
Дизайн первого экрана мультилендинга
Описание действия препарата на сайте
Описание глазных капель

Створення сайтів у Києві веб-студією «Бізнес сайт» завжди відбувається на професійному рівні, з використанням найсучасніших розробок.

Ми застосували адаптивну верстку, щоб промо-сайт був однаково доступний для перегляду з комп’ютера, планшета, ноутбука, мобільних пристроїв.

aduila adaptive design Промо-сайт для презентації та просування крапель для очей

Коректне відображення відбувається при використанні будь-якого популярного браузера – Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Internet Explorer та інші. Сайт інтегрований з платформою WordPress, що відкриває перед власником можливість вносити нову інформацію, змінювати існуючу, отримувати повідомлення на поштову скриньку. Ми використовували ефекти анімації JS та CSS3 для привабливості дизайну та привернення уваги до основної маркетингової фішки – пропозиції безкоштовного пробника препарату.

Сайт: aquila-drops.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму