+38 (096) 400 15 67

Сайт-каталог програм правильного харчування

Сайт-каталог програм правильного харчування

“Баланс у їжі” – це місце створення збалансованого денного раціону правильного харчування. Смачна та корисна їжа допомагає людям схуднути. Клієнти компанії також зможуть підтримувати свою вагу, або, навпаки, її набрати. Локальне розташування компанії – Одеса.

Сайт “Баланс у їжі” – побажання замовника

Представники “Баланс у їжі” замовили у нас створення сайту під ключ. Перед нами було заявлено особливе побажання: “Сайт має бути апетитним, викликати бажання поїсти та замовити їжу додому”.

Яке завдання  було у веб-студії

Наша мета полягала у створенні унікального та “смачного” сайту, який зможе залучити нових клієнтів та забезпечити продажі онлайн. Замовнику хотілося, щоб клієнту на сайті було комфортно, щоб він відчував себе легко та просто, як і у звичайному магазині. Потрібно, щоб асортимент меню мотивував людей замовити їжу з доставкою додому. Тобто, інтернет-платформа має бути зручною для вибору та замовлення меню і бути зовні привабливою для потенційних клієнтів.

Втілення маркетингової стратегії у життя

Під час створення сайту ми орієнтувалися на особливості цільової аудиторії. У конкретному випадку це люди, які точно знають, навіщо їм правильне харчування, як воно впливає на здоров’я, вагу, заощаджує час на придбання продуктів та приготування їжі. Враховуючи побажання замовника, дизайнери “Бізнес Сайт” зосередили увагу на створенні кольорової гами із зеленого та рожевого відтінків.

Щоб залучити та зацікавити покупців, ми розмістили максимально якісні фотографії страв з меню. Асортимент страв розділений на кілька видів, які відповідають різним уподобанням та особливостям клієнтів. Поруч із описом меню розміщена кнопка для замовлення, оскільки це найважливіший елемент у системі онлайн-продажів.

Що нам вдалося зробити

Успішно функціонуючий веб-ресурс, створений на платформі CMS WordPress, вийшов дуже стильним, стриманим, а головне інформаційним! Коротко кажучи, створено доступний інструмент для успішної взаємодії людини і комп’ютерної системи. Наші спеціалісти якісно пропрацювали внутрішню SEO оптимізацію, завдяки якій сайт буде розташований у перших рядках пошукової видачі. Це приверне максимальну кількість потенційних клієнтів та збільшить ефективність бізнесу. Наш копірайтер створив якісний і дуже смачний контент, який допоможе визначитися з меню відповідно до смакових уподобань клієнта.

Також командою веб-студії було налаштовано грамотне перелінкування сторінок, яке зробить сайт ще зручнішим і зрозумілішим для користувачів. Щоб клієнти могли зробити замовлення з будь-якого гаджета, ми якісно попрацювали над адаптивною версткою. Тепер будь-який популярний інтернет-браузер коректно відображає сайт “Баланс в їжі”.

Хочемо відзначити, що ми дуже задоволені результатом своєї роботи. Подвійно тішить, що співробітництвом замовник залишився задоволений. А наш копірайтер зазначив, що, будучи на відпочинку в Одесі, обов’язково замовить страви з фітнес-меню сайту “Баланс у їжі”.

Сайт: balans-v-ede.menu/uk

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку